Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tudok ez ellen csinálni?

Mit tudok ez ellen csinálni?

Figyelt kérdés
Szörnyen érzem magam, lehet, hogy a korom miatt, de nagyon rossz. Magányos vagyok, nincsenek barátaim se. Eddig azt hittem vannak, de ahogy itt lett a nyár hirtelen mindenki megfeledkezett rólam. Egész nap fekszek, nincs kedvem semmihez. Nem tudok aludni, se enni, és nagyon rossz a kedvem. Mit csináljak? 15/L

2015. júl. 26. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Jaj te kis szegény *.* Én leszek a barátod, írj ^^
2015. júl. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék itt ismerkedni, ne haragudj.:)
2015. júl. 26. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
pedig általában magány ellen ismerkedni szokás, de ha nem akkor nem, nem nekünk lesz rossz:D
2015. júl. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kösd le magad valamivel. Keress barátokat, vagy valami elfoglaltságot amit egyedül is űzhetsz. Itt is meg lehet ismerkedni normális emberekkel egyébként :D
2015. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem haragszom. De akkor te se haragudj azokra akikről azt hitted, hogy a barátaid.
2015. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem totál ugyanez. Egy barátom sincs, unatkozok, netezek és TV-zek, semmi egyéb.. Csak én 20F
2015. júl. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Élőben szeretnék ismerkedni, nem neten keresztül.

Egy virtuális ismerőstől nem leszek kevésbé magányosabb, és nem is az egyedül lét az elsődleges problémám.

2015. júl. 26. 20:24
 8/10 A kérdező kommentje:

5.: A két dolognak semmi köze egymáshoz. Attól, hogy nem itt ismerkedek még lehetnek kétszínű barátaim.:) Köszönöm, hogy felajánlottad, de nem.

Köszönöm a válaszokat, még írhattok.

2015. júl. 26. 20:26
 9/10 anonim ***** válasza:

sajnos semmilyen társaságtól nem várhatsz jobbat.

ha nem válsz olyanná mint ők akkor kiutálnak.ebbe a világba csak az undorító emberek élnek meg.ha normálisakkal szeretnél akkor mindenképpen kell legyen célod

.de egyébként sem árt ha van.mert szinte csak így lehet másokkal beszélni.

de itt és fbn is sok tanácsot lehet olvasni.

ja ha már olvasás akkor elmehetsz könyvtárba is.

fb n rengeteg csopi van de mindben ugyanúgy veszekednek mint élőben.

totál idegenek is.még a buddhisták és külföldi magyarok is.


mára kiderült az ember ritka undorító állat.a vallási mesét hogy segíts másokon már senki nem veszi be.addig ment amíg óriási tudatlanság volt.most is van,csak már nem lehet eltitkolni.ha nem kaparod ki a célod felrúgnak mindenhol.

örülj neki ha eddig békésen tudtál élni.jobb a magány mint a rossz indulatú emberek.biztos lehetsz benne.sokat gondolkodom én is ezen.az a megoldás hogy saját dolgokat találsz ki amiben te vagy a főnök és aki nem tetszik kirúgod.

több év tapasztalat után óriási előnyöd lesz az ostoba emberek felett.

és magabiztosan tudod építeni életed.

2015. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A jövőre nem is merek gondolni. Egy senkinek érzem magam ahhoz, hogy én valaha elérjek valamit. Teljesen sötétnek látom.

Ha gonosz emberek vesznek körbe, ha magányos vagyok, de egyiket se nevezném életnek.

2015. júl. 26. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!