Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kerülhetnék egy kis...

Hogyan kerülhetnék egy kis kalandba a tengeren? 17/F

Figyelt kérdés
Nemsokára pár suli társammal és 2 tanárral kirándulni megyünk a tengerre és én úgy érzem, hogy szükségem lenne már egy kalandra (szingli vagyok). Sokan mondták, hogy ott nagyon jó bulik vannak és jó csajok, hogyan tudnék elérni egy kis csókolózást, ilyesmit? Persze tudom, az alap dolgokat, hogy odamegyek, beszélgetünk, meghivom egy italra, viszont ezeken kivül lenne valamilyen tanácsotok ezzel kapcsolatban? (tudom hülye téma, de létszi válaszoljatok).

2015. aug. 3. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:

ehhez buli is kell :)

de pl egy bárnál is odamehetsz egy lányhoz ha esetleg szól zene akkor estefele felkérheted egykis táncra is meghívhatod 1 italra de nem tudom szerintem nem sok lány megy egyedül max barátnőjéel ilyenek ugyh az ugy kicsit nehezebb lehet de azért vigyázz mert lány azt hiheti h bedrogozod majd pl ilyenek.. ne legyél túl gyors..

2015. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!