Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Postán küldték az adóbevalláso...

Postán küldték az adóbevallásom, de ki volt bontva a boríték és hiányoznak a nyomtatványok, csak a tájékoztató levél és a válaszboríték volt benne, lehet ebből bajom, mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A nyomtatványokat töltsd le internetről, nyomtasd ki, és küldd vissza nekik amit kell, vagy online csináld meg az adóbevallást.
2012. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, interneten adtam volna be amúgy is, de az volt a kérdésem hogy ha más kezébe jutott akkor vissza lehet-e élni ezzel?
2012. jan. 14. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hivatal nem küld kitöltött nyomtatványt. Ha korábban is interneten küldted be a bevallást, akkor nem zárt borítékban pont azokat találod csak, amit leírtál.
2012. jan. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Menj be a postára, és verd ki a balhét.

Nagyon bajod nem lehet belőle, elég nehéz egy adóbevallással visszaélni.

2012. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

22:07

Nem zárom ki a tévedésem lehetőségét, de én még soha nem kaptam kitöltött űrlapot a hivataltól, csak az un. csomagot, s az nincs lezárva. Amióta egyszer interneten küldtem be a bevallást, azóta a csomagban csak a tájékoztató van.

2012. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!