Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy magányos fiúnak miért van...

Egy magányos fiúnak miért van sokkal kisebb esélye olyan barátnőt találnia, aki elfogadja őt olyannak amilyen, mint egy tapló, bunkó férfinak?

Figyelt kérdés
Rengetegszer próbálkozott már, de eddig egy nő sem tudott igazán beleszeretni. Mindegyiküket zavarta egy idő után, hogy a tenyerén akarta hordozni. Ezért továbbra is magányos maradt.
2015. aug. 10. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a fiú által kiszemelt lányokat mem az zavarta, hogy a fiú a tenyerén hordozta őket. Lehet, hogy a fiú rosszat választott, vagy a lánynak nem tetszett a srác. Nem azért nem volt még barátnője, mert magányos, hanem mert nem talált olyan lányt, aki nem felszínes. :)
2015. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Racionális választ erre nem lehet adni, vagy olyant hogy [csak].
2015. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy nagyon végletes a srác. Mindennek van optimuma, jóból is megárt a sok. Engem is zavar, ha egy nő túlságosan gondoskodó, anyáskodó.
2015. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell bunkónak lenni,de nem,kell egy nyálas,kiskutyának sem,ja és a legfőbb,NE sajnáltasd magad,hanem találd meg a középutat,mert egy ember sem viseli el ha "megfosztod" az önálló dolgaitól,mert ott lihegsz a nyakában mindig.Tapasztalat,engem is kiver a víz tőle...
2015. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Pontosan, valahol lennie kell egy egyensúlynak.

Senki nem akar egy tapló, bunkót, de az is zavaró ha valaki még lélegezni sem hagyja a másikat.

2015. aug. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ha van kedved beszélgetni akkor írj :) Hány éves vagy? :)
2015. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
2015. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Én is hallottam már, hogy a nők egy része a bunkó fiúkat és a rosszfiúkat kedveli, de engem kimondottan taszít az ő kategóriájuk.
2015. aug. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%

A magányos fiúk szótlanok,még verekedni sem tudnak..

A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.

2015. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A nagy bunyókeresés nem a szükség esetén megbízható védelmező, hanem az agresszív állat képét sugallja. Nemcsak a férfiak, de a nők is félni fognak tőled.
2015. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!