Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy nagy rakás szerencsétlensé...

Egy nagy rakás szerencsétlenség vagyok se élét kedv se barátok egyedül vagyok mint a kis újam a világ ellen? Lelkifröcs?

Figyelt kérdés
Magány, barátok, csődtömeg, egyedül,világ, letargia, depresszió, súlyos depresszió, bánat,

2015. aug. 16. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hány éves vagy? Merre laksz? Tanulsz még?
2015. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dolgoznod kell rajta keményen, hogy ne így legyen. Aztán egyre könnyeben fog menni ha nem a kudarcokon rágódsz hanem azon, hogy neked legyen jobb.
2015. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Változtatni akarsz az életeden, tüneti kezelést akarsz, ami elhiteti veled, hogy minden ok, vagy véget vetni neki?
2015. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sokan asztmomdják nézd a jó oldalát, és talán jobb lessz pl.: van egy csomó szabadidőd, járj bulizni, csajozni, vagy tőlem ülhetsz a gép előtt is de attól nem lessz jobb, hidd el tapasztalatból mondom
2015. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha lecumiználak, jobb kedved lenne? :)

F

2015. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább tanuljál meg írni, te mihaszna teremtés.
2015. aug. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy érzem az életem őssze dönt elvesztettem 2 legfontosabb embert az életemből sajnos nem lehetek már velük csak gondolatban. Úgy érzem magam hogy nem tudom hogy írjam le "nagyon akartam bizonyítani nekik az életben" és most úgy érzem vége mindennek. Nélkülük nem jó az egész....
2015. aug. 16. 20:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Meg kell mutatnod hogy nélkülük is érsz annyit mint velük érnél.

Egyedül is boldogulni kell.

Sok sikert!

2015. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sose hagyjad, hogy mások miatt legyen vége mindennek. Már alapból az rossz, hogy másoknak akarsz bizonyítani.

Magadnak bizonyítsál, azzal, hogy képes vagy talpra állni, kiállni magadért, fejleszteni magad (tudás, műveltség, stb.) és tartalmasan eltölteni a szabadidődet!

2015. aug. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok. Ne legyél lehangolt mert az csak rosszabb, hidd el. Ha belegondolsz hogy magányos vagy vagy nincsenek barátaid akkor rossz érzés hogy egyddül vagy, de gondolj bele jobban, hiába van sok barátod ha egyikre sem lehet számítani mind csak kihasznál. Keress magadnak egy barátot akivel jól érzed magad és nem lekszel magányos :D inkább 1 igaz mint 100 hamis :)
2015. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!