Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek hogy ne érezzem...

Mit tegyek hogy ne érezzem magam Ennyire egyedül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 16 éves srác vagyok. Elég nehezen jövök ki másokkal, egyszerűen nem tudok csak úgy megszólítani embereket vagy csatlakozni egy beszélgetésbe.

Sokszor váltottam sulit emiatt. Próbáltam természetesen változtatni magamon, igyekeztem beilleszkedni de nem ment. Most itt volt a nyár - még rosszabb lett a kedvem. Persze van néhány barátom, akikkel néhányszor összefutottam nyáron, de úgy érzem ez is kevés.

Én is szeretnék olyan laza és vidám lenni mint a korombeliek. Szeretnék én is bulizni, barátnőt szerezni.


Egyszerűen naponta felmerülnek bennem hasonló gondolatok. Nem bírom tovább. Kérlek hogy segítsetek és bocsánat amiért túlrészleteztem.


2015. aug. 14. 23:14
 1/5 anonim válasza:
50%
figyelj oda a külsődre..manapság már ez a legfontosabb.ha ez megvan,hidd el ,magabiztosabb leszel.beszélgess sokat a csaldoddal,majd a távolabbi rokonokkal, osztálytársakkal,és szép fokozatosan meg fogsz tudni nyitni az idegenebbek felé is. (a bátyámnak is ugyanez volt a problémája)
2015. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A külsőmmel nincs baj. Max annyi hogy talán kicsit fiatalabbnak tűnök a koromnál.
2015. aug. 14. 23:26
 3/5 A kérdező kommentje:

A családomnak valamennyit elárultam már. Tudják hogy sz előző sulimban szekálltak a nagyobbak és nagyon kikészítettek, depis lettem.

Mostanában sokkal jobban vagyok ám mégis sokat merengek a múlton

2015. aug. 14. 23:29
 4/5 anonim válasza:

Hat tudom milyen érzés. Próbálj egy kicsit ellazulni ne érdekeljen senki és semmi. Egyszer élünk. Menj el bulizni ha azt szeretnel. Tancolj, engedd el magad. Vagy tudom hogy nem a külső számít, de talán ha megváltoztatsz magadon valamit(pl elmész fodrászhoz, veszel pár dolgot)akkor lehet hogy több lenne az önbizalmad és jobban mernél odamenni máshoz. De gondolom ha a családoddal vagy akkor elengeded magad. Vagy akkor is ilyen vagy?

Ha gondolod és szeretnél róla beszélni akkor nyugodtan írj privit:)

15/L

2015. aug. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
akkor csak "gyakorold" a beszélgetést :)
2015. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!