Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem szeretek beszélni, hogy...

Nem szeretek beszélni, hogy lehet így társat találni?

Figyelt kérdés

Persze nem úgy van, hogy sohasem, de nagyon ritka alkalom ha találok valakit akivel hosszabban el tudok beszélgetni. Egyszerűen annyira messze áll tőlem ez, hogy elmegyünk kocsmába vagy szórakozóhelyre és semmitmondó dolgokról végigdumáljuk az estét.

A kicsit mélyebb beszélgetések jobban szeretem, de én azt se tudom folyton csinálni. Olyan szörnyű ha valaki szívesen ülne meg sétálna a másikkal anélkül, hogy folyton beszélni kellene közben? Mert eddig csak rossz tapasztalatom volt ebben.


2015. szept. 4. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat kollega rabasztunk.
2015. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát keress olyat, aki ilyen, mint te. Szerintem elég sokan vannak!

Én van, amikor végigbeszélek egy napot, vagy, hogy alig szólalok meg. Szóval változó :) Párom, beszédesebb, de ő is magába tud fordulni. Minket egyáltalán nem zavar, ha csak csendben ülünk egymás mellett és nézelődünk, gondolkodunk. Szóval hajrá! Te is fogsz találni valakit!

2015. szept. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pacsi! :D ugyan ez, inkább valami tartalmasabb, mélyebb beszélgetésekben bármikor benne vagyok. De mikor a kötelező: szia-hogy vagy és társai jönnek...nem értem. Minek? Vagy mikor érződik, hogy valamit mondani kell mert kellemetlen hogy egymás mellett ülünk csendben. Valószínűleg eddig nem találtuk meg a megfelelő beszélgetőpartnert.
2015. szept. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha hallgatsz az is elég néhányunknak. Én is hallgatni szeretek inkább, s nem zavar ha beszélnek mellettem, vagy hozzám. Azt viszont nem szeretem amikor elvárják hogy hozzá is szóljak a témához. "Miért vagy olyan csendes? Szégyenlős vagy?" Én meg magamban: anyád...
2015. szept. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem vagy egyedül és szerintem nem a beszéddel van problémád hanem bizonyos társas szituációkkal, konvenciókkal. A hétköznapi üres fecsegés engem is nagyon untat. Az ettől különböző "mélyebb" beszélgetésekben az aktivitásomat inkább az határozza meg mennyire mozgok otthonosan egy adott témában. A csenddel meg nincs semmi baj, csak akik a legtöbbet hallatják a hangjukat, azok betegesen rettegnek tőle. De ez legyen az ő bajuk.
2015. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha nő vagy akkor könnyedén -> keress egy fecsegős pasit azt kész.


Ha férfi akkor meg rábsztál.

2015. szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!