Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok/nők/asszonyok, nem...

Lányok/nők/asszonyok, nem lehet, hogy azért olyan sok a magányos köztetek, mert magasra teszitek a lécet?

Figyelt kérdés

Olyan magasra,amit egy pasi nem tud,akar vagy mer megugrani?

Azt értem,hogy a nők nagyrészt az erősebb,tehetősebb,férfiasabb palikra buknak,ez így van az ősközösség óta,de ha azt vesszük,hogy manapság már a nők is egyenrangúak és van munkájuk,fizujuk akkor miért várják el még mindig,hogy a pali legyen pénzes,izmos,sikeres?


Tudom,most jön az,hogy "Az érzelmek az első...",meg,hogy "Én soha nem néztem a pasi bakszámláját!",stb.,de legyük őszinték:


1. Egy elegáns,jó kocsis pasi előnyben van egy Brad Pitt hasonmással szemben,ha ez utóbbi Szekus a McDonaldsban vagy vágóhídi bélmosó.

2. Az jellemzőbb,hogy a cégvezető összejön egy titkárnővel vagy recepcióssal,de az már ritkább,hogy egy főnökasszony és a takarító vagy a fénymásolós fiú közül választ.

3. Ha a nők annyira fenemód egyenrangúak,akkor miért ciki eltartani/kitartani egy pasit nekik? Miért gáz,ha egy fiatal fiú egy érett nővel van és miért elfogadott társadalmilag,hogy egy fiatal nő egy apja korabeli kant szopkod?

4. Számtalanszor látom,hallom az olyan kifogásokat is,hogy: kövér,sovány,alacsony,magas,fiatal,idős,stb. Ezeknek mi köze a szerelemhez és az érzelmekhez?


Összefoglalva: Nem pont a nők tehetnek a saját magányosságukról és partnertelenségéről? Nem pont ők szúrnak ki saját magukkal?



2015. szept. 4. 14:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%

De. De ahogy tapasztalom, csak magyarországon. Itt megy a kivagyiskodás, a rongyrázás. Ki szór el több pénzt történet.

Én nyugatabbra találtam meg a boldogságot, a barátnőm gazdagabb mint én, de a kutyát nem érdekli, szeretjük egymást, jól elvagyunk, az emberek sem ez alapján ítélkeznek

2015. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Persze minden a nők hibája.


Miért ciki kitartani a pasit? mert az. A fordított eset is gáz, ahhoz nem kell semmi tehetség vagy ész, hogy szétpakold a lábad egy tata kedvéért.


A kövér sovány stb dolog meg nem kifogás. Ha valaki nem tetszik, nem vonzódsz hozzá akkor nem alakul ki valódi szerelem. Ennyi erővel járhatnék bármelyik és bármilyen nemű barátommal. Kicsit sarkalatos példa: A legjobb barátnőmet imádom, összeköltöznék vele és stb, de nem fogok soha az életben szerelmes lenni belé, mert nem vonzódom hozzá.


Nekem most ért véget egy kapcsolatom, a fiú átlagos külsejű volt és pénze sem volt. Ő dobott mert olyan földtől teljesen elrugaszkodott elvárásom volt, hogy több hónapnyi járás után mutatkozzon be a szüleimnek...

2015. szept. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Én azért azzal a bélmosó Brad Pitt hasonmással szívesen megismerkednék..:D
2015. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak is magasra teszik a lécet. Titkárnővel csak akkor jön össze a főnök, ha az fiatal és ehhez még csinos is.


Ha van egy jóképű, nem bunkó biztonsági őr, akkor ő is simán összejöhet egy magas beosztású nővel, láttam már ilyet.

2015. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
2-es egyetértek, divat mostanában a nőket hibáztatni...szerintem lehet valaki bármennyire normális, ha nem vonzódom hozzá...és igenis köze van a a kinézetnek is a szerelemhez
2015. szept. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én nőként meg pont azt vettem észre, hogy ezek a tipikus jó pasik, akinek igazából minden mindegy, úgy kihasználja a lányokat, hogy a végén(a lányok) elvesztik a bizalmukat a férfiakkal szemben. Utána már jöhet bárki, nem fog változni semmi. És utána ha a lány elküldi a pasit megy az anyázás stb, hogy mert biztos azért nem vagy valakinek elég jó mert nem vagy elég gazdag, jóképű stb. közbe nem, csak a hócipője tele van(vagy tényleg nem vagy az esete)


ördögi kör ez az egész.

2015. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Magasra is. Miért jöjjek össze egy utolsó taplóval, aki semmibe vesz, csak azért, hogy a szomszédnak azt mondhassam, hogy van valakim?



Nem érdekel sem a szomszéd, sem a társadalom lelki világa sem elvárása.

2015. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

35 éves kőműves vagyok, 3 komolyabb kapcsolatom volt eddig, mind 3 hölgy jóval komolyabb munkát végzett az enyémnél, jóval több pénzért...

azt nem tagadom, hogy sportos a testem, és elég nagy önbizalommal rendelkezem...

Ahogy én sem szeretném, hogy az ágyban egy mangalica orráról csöpögjön a homlokomra az izzadtság, gondolom a csajok sem akarják, hogy egy izzadt dagadt pacákról történjen ugyan ez...

Most a menyasszonyomnak is orvosi diplomája van és praktizál is, nekem érettségim sincs és alkalmazott vagyok...

Ezt a tipikus szöveget már rengeteg magát teljesen elhanyagoló pasitól hallottam, hogy a nők túl magasra teszik a mércét... pedig a valóság az, hogy sok pasi teszi túl alacsonyra önmagával szembe...

Idősebb nővel meg nekem lenne ciki.. Nem új anyukát akarok, hanem egy olyan nőt, aki lehet a gyerekeim anyja...

2015. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

+ még hozzáfűzném, sok pasi meg se mer próbálkozni egy műveltebb, tanultabb, vagy csak magasabb pozícióban lévő hölgynél, mert a pozíciója miatt eleve lenézi magát... Nekem ez soha nem működött így, én ha megtetszett valaha is egy nő, akkor a nőiessége tetszett, arra figyeltem, az alapján bókoltam udvaroltam neki, nem pedig azt, hogy úr isten ez a főnököm, akkor most szóba se állok vele...

Dolgoztam huszonévesen gyárban egyszerű szallagmunkásként és gond nélkül összejöttem egy nagyon aranyos kishölggyel aki a vezérigazgató titkárnője volt... Leszarom a pozícióját az embert keresem a másikban.

2015. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olvastam végig a kérdésed, az első pontnál abbahagytam.

Annyi sztereotípiát sűrítettél össze, h az hihetetlen.

Mintha a férfiak nem a külsőre hajtanának, meg, legyünk őszinték, h minél ribisebb legyen a nő.

Jaj, milyen gonosz vagyok, hogy így általánosítok... :/


Olyannal minek jöjjek össze, akivel nincs megfelelő témám, vagy nem szeret olvasni, vagy túl gyakorlatias, miközben én az ellenkezője vagyok? Érjem be vele, mert amúgy túl magas a léc? Abban a kapcsolatban ki lenne boldog?

És, már bocs, de nekem sokkal fontosabb egy férfi kiállása, mint a külseje...

Csak azt ne akard nekem bemesélni, hogy neked nincsebek elvárásaid... És nehogy azzal gyere, h de vannak, de nem olyan magasak, mint a nőké... Dehogynem, csak nem veszed észre. :)


Ettől függetlenül: igen, találkoztam olyan nőkkel, akiknek olyan elvárásaik vannak, hogy ihaj... Szóval van abban igazság, amit mondasz, de te valamiért haragszol ezekre a nőkre és a frusztrációdat az általánosításban éled ki.

Talán nem az olyan ostoba nőknél kellene próbálkozni, akiknek a pénz a lényeg... Ja! Viszont, hogy ők a legmutatósabbak? A kis szolizott cicababák? Értem. :)


Jó tanács: legközelebb ne csak az olyan nőkkel állj szóba, akiken akkora a szoknya, mint egy öv, a szilikonmellét alig takarja valami és a lába kitörik a 15 centis magas sarkúban. ;)

Az átlagos nőkben is van èrték ám. Vagy nem adod le a mércét? :)

2015. szept. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!