Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy érjem el hogy soha többé...

Hogy érjem el hogy soha többé ne legyek szerelmes senkibe?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen esek szerelembe, de mindig csak fájdalom és szomorúság lett a vége... Hogy tudnám elérni hogy soha többet ne szeressek bele senkibe?
2015. szept. 16. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Az sajnos lehetetlen...
2015. szept. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:
29%
Menj remetének...
2015. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2015. szept. 17. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék.. tipikusan az a rajongó, hirtelen szerelembeeső típus vagyok én is, pedig már nem számítok tininek. :-( Olyan könnyen kialakulnak az érzéseim. De én rájöttem miért. Ha pl. új emberrel ismerkedem, akit még annyira nem ismerek, akkor is képes vagyok beleesni konkrétan, holott nem is ismerem. Szerintem, legalábbis én, ilyen álmodozós típus vagyok és olyannak hiszem azt az embert, mint amilyet elképzeltem, aztán jön a felismerés, hoppá, Ő nem is olyan. És bumm egy büdös nagy pofon. Nálam ez a szitu. :) Na és nálad? Mit gondolsz, nem lenne egyszerűbb nekünk, ha totál hidegek lennénk?


21L

2015. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sokkal jobb lenne ha tök ridegek lennének az emberem számomra...
2015. szept. 17. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Bakker én is ilyen vagyok, és mindig kihasználnak... Próbálom magam segíteni egy nagyon jó leírással, ami lényegében Nektek is segíthet, ez a szerelem definíciója:

[link]

Bárcsak találnék olyan lányt, aki nem használ ki... :( 24/F

2015. szept. 18. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!