Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta pár éve elutasított a...

Mióta pár éve elutasított a lány, akibe szerelmes vagyok, és aki az egyetlen barátom volt, senkivel nincs kedvem beszélni. Létezik erre megoldás?

Figyelt kérdés
2014. márc. 13. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Létezik.
2014. márc. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz. Ő segít kimászni ebből a gödörből, mert nem egészséges az, hogy évek óta egyedül vagy azért, mert egy lány elutasított. Hajjaj, még hány fog...
2014. márc. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy visszautasítás semmit nem jelent.

a taktikádat,vagy a nem létező taktikádat osztályozza ilyenkor a nő.

értelem szerűen ha egy taktika nem jön be,akkor más módszert kell alkalmazni.

ha a dumán volt a hangsúly első alkalommal,akkor a tettekre kell fókuszálni,megcsókolod és fordítva.

a lényeg,hogy a határozatlanságot,a nagy őszinte vallomásokat tettek nélkül a pipogyaságot a picsogást nem tűrik a nők.

2014. márc. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt taktikám, engem is elég váratlanul ért ez az érzés. Viszont teljesen egyedül maradtam. Barátként is nagyon hiányzik. Szerintetek lehetnénk még azért barátok?
2014. márc. 14. 02:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy jó sülne ki belőle, de rengeteg lány van még a világon, keresd az igazit! ;)
2014. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lépj tovább. Azért hiszed, hogy ő volt az egyetlen, mert csak ő volt eddig. Majd lesz más. Nincs az az ember, aki első látásra megtalálta a saját szerelmét, élete párját, akivel aztán le is élte az életét és előtte nem volt neki senki más. Mindenki az emlékeiből 20 éves kora felett legalább egy másik embert fel tud idézni... Van, aki többet is :D
2014. márc. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!