Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek írjak még neki,...

Szerintetek írjak még neki, vagy most már tényleg engedjem el őt?

Figyelt kérdés

Kezdem az elején a történetemet. Néhány hónappal ezelőtt elkezdtem levelezgetni egy fiúval a facebookon, majd később már telefonon is néha beszélgettünk egymással. Az elején ő még azt szerette volna, ha lehetett volna akár valami komolyabb is köztünk, de nálam akkoriban még egy másik fiú is komolyan képben volt, és inkább őfelé húzott a szívem (amiről persze utólag kiderült, hogy nagy hiba volt, nem is lett semmi az egészből). Mindenesetre a levelezőpartner fiúval továbbra is tartottam a kapcsolatot, sőt a nyáron kétszer is találkoztunk. Élőben viszont mintha más lett volna, mint ami az üzenetein keresztül átjött, így aztán én nem is szorgalmaztam a további találkozókat. Aztán egy idő után eljutottunk odáig, hogy egyre ritkábban írt nekem, 2 hónapja pedig már egyáltalán semmi...

Én viszont szépen lassan, de egyre inkább rájöttem arra, hogy ez így nagyon nem jó. Elkezdett ugyanis hiányozni az, amiket írni szokott, az a különleges de mégis kedves stílus, ami talán csak rá jellemző, meg persze amikor fél éjszakákon át chateltünk egymással. Ráadásul így utólag visszagondolva az egészre, elég sok mindenben hasonlított rám a személyiségét illetően is. Szerelmes soha nem voltam belé, most sem vagyok az, de valamiért mégis rettentően hiányzik... Én meg voltam olyan hülye, hogy így elengedtem magamtól :/

Szerintetek ezek után még írjak neki, vagy ne próbáljak visszakozni a rossz döntésem elől, és akkor most már tényleg engedjem el őt? Sajnos arra hiába várnék, hogy ő írjon nekem, sikerült nagyon csúnyán megbántanom őt :(


2015. okt. 7. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Én irnék neki :)
2015. okt. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is írnék neki. :)
2015. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy annak idején mindent megtettem, hogy távol tartsam magamtól szinte minden értelemben, most meg csak így elkezdenék csúszni mászni előtte, hogy visszakönyörögjem magam? Nem véletlenül nincs mostanában tőle semmilyen üzenet, sajnos sikerült még az ő türelmét és kedvességét is kijátszani, pedig nála tényleg nem ezt akartam elérni. Annyira más ő, mint a sok idegesítő vadbarom, aki csak rámászni akar az emberre, ezért írnak csak a facebookon az embernek :(
2015. okt. 7. 18:25
 4/8 opened paradise ***** válasza:
0%

Ha élőben nem olyan volt,akkor talán nem illettetek össze...

De én megpróbálnám,hátha. Nem tudhatod. Legalább egy esélyt adni a dolognak.

Persze,lehet rossz vége is,de még az is jobb annál,mintha ezentúl örökké ezen rágódnál.

2015. okt. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Hagyd békén, senki sem vágyik egy éretlen, kiismerhetetlen ember társaságára.


Nekem is volt hasonló srác, azt sem tudta, mit akar, de folyamatosan irkált. Egy idő után rhadtul elegem volt belőle, és elküldtem a fszra, hogy ne szórakozzon velem. Adott volt a lehetőség, ő mégis elmajmolta, akkor szálljon le rólam, mert én élni akarom tovább az életem.

2015. okt. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

ma 08:05


Te fogyatékos vagy! Persze mindig a pasik a hibásak..

2015. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8%
Ezek után én a helyében nem foglalkoznék veled, ha megkeresnél, akkor sem.
2015. okt. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Írj neki! Mit veszíthetsz?:)
2016. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!