Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok! Nektek mennyire...

Mihaly08 kérdése:

Lányok! Nektek mennyire vonzó/taszító ez a testalkat? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés

Egy 175cm magas 16 éves srác.


[link]


[link]


[link]



2015. okt. 9. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jó ez. Úgy értem nyilván nem ez az ideális, de kinek van ideális teste, kb. az emberek 10 százalékának. Az ecsethaj inkább zavar, azt nem szeretem, ha már a külsőd a téma. De úgy általában teljesen oké.
2015. okt. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
16 évesen már ennyire elhíztál? A ruha ápol és eltakar.
2015. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Túl hájas. Nem vagyok hipokrita, őszintén megmondom, hogy én sem vagyok elég karcsú, úgyhogy természetesen én sem tetszem magamnak.

Ennél jóval alacsonyabb testzsírszázalékot kedvelem (de nem kell hű de szálkásnak lenni), az izmozottság nem fontos, épp csak sorvadt izomzatú ne legyen a srác, ahogy extrém izmos sem.

2015. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan átlagos testalkatod van , viszont ezt az undorító mohikán sérót el lehetne már felejteni,tiszta gáz.
2015. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
2. válaszoló! Régebben rettenetesen el voltam hízva... szóval úgy képzeld el, hogy egy kis gömb voltam, mert akkor rettenetesen alacsony is voltam.
2015. okt. 9. 19:47
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom, őszinte választ kérsz, mert azzal mész valamire: így trollkodás és sértegetés nélkül: túl kövér vagy. Még a has egy dolog, de a lógó mell nagyon rossz egy férfinak. Megmondom őszintén, nekem az arcod se tetszik. Meg az se, ahogy pózolsz. Ugyanakkor a ruha előnyös neked, és a lábad se kövér, így elég csak hasról ledolgoznod. Hajrá!
2015. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha pedig tényleg fogytál, ahhoz gratulálok!
2015. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A ruhák jól állnak, engem is a hajad meg a beállásod zavar. :D Egyébként a testalkatoddal annyira nincs problémám, főleg ha azt mondod hogy fogytál is.


Ui.: viszont idősebbnek néztelek. :D

2015. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A hajadat kivéve szerintem jól nézel ki. Én pont a kicsit ducibb srácokat szeretem, a páromnak is van hasa, én azt szexuális fogódzkodónak hívom ;) :)

Szóval én amellett tenném le a voksomat, hogy vonzó a testalkatod :)

2015. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Gratula a fogyáshoz, én is fogyam 20 kilót, de ez mit sem változtat azon, hogy roppant hájas a hasam és fogynom kéne, plusz edzeni... :)

Én a helyedben nem elégednék meg a jelen helyzettel (a fogyásnak örülni persze szabad, tuti igen egészségtelen szinten voltál régen), ha már ilyen ügyes vagy, hogy megy a tested formálása, csináld végig :) (Bár nekem se olyan könnyű most már, mint régebben. Nehéz az élet. De nem adom fel.)

2015. okt. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!