Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy érzelmi roncs lennék?

Egy érzelmi roncs lennék?

Figyelt kérdés

Alig tudok örülni valaminek, az emberi kapcsolataim gyakorlatilag semmilyenek, nem érzem, hogy bárki szeretne, érdekelné a sorsom.

Csonka családban nőttem fel, rendszeresek voltak a viták körülöttem a szüleim részéről, és alkalmanként hiába kértem, hogy hagyják abba, apám egy indulatos ordítással leteremtett, hogy "Ne szólj bele, te csak húzzál tanulni!" (vagy valami hasonló). Az iskolában kiközösítettek, aláástak az önbizalmamnak, és ez máig kihat rám; nem érzem, hogy lennének olyan barátaim, akikre tényleg mindig és mindenben számíthatnék, nem egy lány miatt kerültem a padlóra, hiába voltam kedves és figyelmes, ennélfogva a lányokkal/nőkkel való ismerkedés is nehezen megy, és ha sikerül, mindig jön a "maradjunk barátok" szöveg, ha egyszer közelebbről szeretnék valakit megismerni, és ebből már teljesen elegem van. Talán túlságosan érzékeny vagyok, hisz' majd' 20 éves fiú létemre ki-kicsordul a könnyem most is, hogy ezt írom. Napközben mindenki a FaceBookot nyomogatja, beszélgetnek a barátaikkal, nekem viszont nincs kivel beszélgetnem akkor sem, ha már itthon vagyok, mert úgyis mindenkinek van jobb dolga, mint az én kicsinyes panaszaimat hallgatni.

Az apró örömök az életemben együttesen sem akkorák, hogy elfeledtessék velem a sérelmeket és a selejtességem tényét. Egy roncsnak érzem magam.



2015. okt. 14. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:

eddig felsoroltál egy rakat körülményt, úgy, mintha annak törvényszerűen befolyásolnia kéne téged. (család)

gondolkozz el mit keresel ezen a bolygón?!

vagy ha ez nem segít, akkor:

ha életed utolsó napja ez lenne akkor mit tennél?

egyből kiderülne mi az amit szeretnél.

afelé indulj el és másokat pedig felejts el.


az élet egy hindu elmélet szerint shiva istenség és shakti istennő végtelen közösüléséből jött létre és

ez tartja fenn a mai napig a létezést.

shiva a teremtés és a pusztítás istene, shakti pedig bizonyos értelmezés szerint az anyag.

a tested és a lelked együttléte képezi számodra az életet most, minden lélegzetvétellel átjárja shiva az őnélküle élettelen testedet.

ha nem figyel egymásra a test és a lélek, nem szeretik egymást, a "közösülésből" sosem lesz orgazmus.

nem leszel boldog, nem fogod élvezni az életed.

2015. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok,mint te...nem tudom hogy lehetne változtatni.=/ senki nem segít benne.


"ha életed utolsó napja ez lenne akkor mit tennél?"

Fogalmam sincs.Ezt akkor tudnám,hogyha tényleg elhinném hogy ez az utolsó nap....

2015. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.
febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!