Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ma van a szülinapom, és ez...

Ma van a szülinapom, és ez senkit nem érdekel?

Figyelt kérdés
Felköszöntöttek a kollegák, barátok, ismerősök, de a családom még erre sem képes. Teljesen egyedül érzem magam, mivel már a barátom sincs velem, ráadásul 12 órát dolgoztam ma is, és hulla fáradt vagyok. Másnak is szokott ilyen pocsék lenni a születésnapja?
2015. okt. 20. 19:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én szomorú szoktam lenni szülinapomkor mert most már egyre magányosabbnak érzem magam.Régen a barátaim is ott voltak de már sajnos nincsenek,és ez nagyon elszomorít.Mindenesetre neked Boldog Születésnapot!
2015. okt. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot! :)
2015. okt. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Isten éltessen sokáig sok boldogságban! :*


Engem a család általában felköszönt, barátok nem mindig. Nekem is a napokban volt a 24 szülinapom. Úgy döntöttem, hogy szervezek magamnak szülinapi bulit. Mondhatni az elsőt, mert eddig csak családdal ünnepeltem vagy max 1-2 emberrel "ültük meg". Nagyon hiányzott már, tök szomorú szoktam lenni már egy ideje, hogy nekem sosincs bulim. Nem csináltak meglepetés bulit soha... Hát most, hogy kolis vagyok, vannak már barátaim is (még ha barátnőm nincs is) és megszerveztem magamnak, így lett is egy jó kis bulim... A barátait megválogatja az ember, de a családját sajnos nem tudja. :/ Ez van sajnos. De ne búsulj, hiszen azért sok ember gondolt Rád! :)

2015. okt. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ma van a szülinapom, és ez senkit nem érdekel?


Felköszöntöttek a kollegák, barátok, ismerősök

2015. okt. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!