Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem semmi nem érdekel már?

Úgy érzem semmi nem érdekel már?

Figyelt kérdés
Barátaim elfordultak tőlem, barátnőm minden igyekezetem ellenére elhagyott. Tobb eve elkezdtem egészségesen élni, sportolok és helyes étkezés. Már ez sem érdekel, csak eszek ossze vissza. Kedvem sincs sehova menni, itthon doglenek egesz nap. Csaladommal sem a regi mar a viszony. Nincs kedvem elni sem, nem bannam ha holnap mar nem ebrednek fel.
2015. aug. 1. 17:07
 1/7 anonim válasza:
Nezd meg ezt a filmet :a lany kilenc parokaval . Youtubeon fent van a teljes .
2015. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nézz animéket.
2015. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy, nemed?
2015. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
22, ff
2015. aug. 2. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy ma már mindenki elmagányosodik 20 éves korára...emberek 20-25 évesek vagyok, függetlenek, tanulhattok,stb. nem 40 évesek 3 gyerekkel egyedül...:(


Nem mondom nrhéz időszakai mindenkinek vannak. Nekem is volt olyan 13-tól 17 éves koromig. Mindenki bántott kiközösítettek csúnyának tartottak. Az anyámmal a kapcsolatom förtelmes, a jegyeim leromlottak. De rájöttem hogy ne már hogy itt ülök annyi lehetőségem lenne...én meg csak sírok.

Most 19 vagyok van egy 3 éves kapcsolatom próbálok odafigyelni magamra stb. csak jönnek s bókok.

Tenni kell azért h jól érezd magad...ez CSAK rajtad múlik!! Írhatsz priviben. Mesélek még ha akarod. :)

2015. aug. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia. Megértem amit mondasz, igazad is van, probalom a legjobbat kihozni a jelenlegi helyzetbol, de neha elkeseredem, foleg ha egyedul vagyok, ami gyakori.
2015. aug. 7. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen a kedvetlenség elég szar dolog, velem is ez van most. De egyébként a táplálkozás is nagyban tehet róla, vagy a mozgás hiány, de persze a magány alapjában véve elég, sajnos én is tudom...
2015. aug. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!