Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy alacsonyabb férfinak/fiúna...

Egy alacsonyabb férfinak/fiúnak nehezebb párt/barátnőt találnia?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltètlen. 163 cm vagyok, sportos, magabiztos, soha nem volt gondom a nőkkel. Persze 180 cm-es nőknél esèlytelen vagyok, de nem is ők a cél. Jelenlegi baràtnőm 168 cm magas. 3, szintèn alacsony ismerősöm van, mibdegyiküknek van partnere.
2015. okt. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyilván furán jön ki ha a csávó 160 a nő meg 180 centi,de komolyra fordítva a szót van olyanra is példa hogy magassabb a nő. Nyilvánvalóan ha a férfi alacsony akkor hozzá hasonló magasságú nőt fog választani.
2015. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Statisztikailag igen, mert egy magas sracnak mindenfele magassagu csajoknal van eselye, az alacsony sracoknak meg csak az alacsony csajoknal.

De nekem volt egy cimboram, a legalacsonyabb volt a tarsasagban, es o volt a legnagyobb csajozogep.

2015. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Ha van pénzed, akkor abszolút nem nehezebb.
2015. okt. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 vikidal válasza:
Szerintem nem a meret szamit en 1,65 vagyok es volt egybaratnom aki 1,90 volt sajnos csak volt mert vege lett az egesznek es nem a baratnomon mulott Szerintem nem a magassag szamit sok olyan part ismerek ahol a csaj jo fejjel magasabb mint a srac es teljes egyetertesben elnek
2015. nov. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sok törp! :D
2015. nov. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 salalla11 ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen, mert sok azalacsony lány/nő is
2015. nov. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Imre777 válasza:
Nem.
2016. aug. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!