Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A lányoknak miért könnyebb...

A lányoknak miért könnyebb párt találni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 19:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
3%
Mert több van belőlük.
2015. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
21%
A kérdés feltevése statisztikai oldalról nem megalapozott, hiszen nyugodtan mondhatjuk, hogy 100 lány átlagban 100 fiút választ párnak. Akkor ez nem kiegyensúlyozott ?
2015. jan. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%
Sok fiú nem válogat, mindegy neki, csak lány legyen. De lányként sem könnyebb párt találni.
2015. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
31%

nincs olyan sokkal több nő.

lehet nem fele fele , de 47-52% körül szokott lenni a legtöbb településen.

szerintem még ma is érvényes sokszor, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, udvarolni. a lányoknak általában ha szinglik, van hogy több fiú is csapja a szelet.

a fiú is csaphatja több lánynak a szelet egyszerre, nem arról van szó.

de én lányként úgy gondolom hogy nem volt nehéz dolgom párt találni sohasem.

a mostani szerelmemnél én kezdeményeztem, míg előtte mindig vártam hogy felszedjenek.

és nem bántam meg!!

úgyhogy lányoknak is üzenem, hogyha tetszik valaki külsőre,belsőre, akkor ne hagyd veszni hagyni.

fiúknak meg szintén, hogy próbálkozzanak, higyjétek el hogy sok lány erre várna.

2015. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%
Mert születési joguk a válogatás lehetőssége.
2015. jan. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

ma 20:22


ment a zöld

2015. jan. 21. 20:25
 7/23 anonim ***** válasza:
50%

Ó, tehát a kérdező már el is könyvelte magában, hogy a nőknek kizárólagosan azért könnyebb párt találniuk, mert nők és megerősítést vár.


Hidd el, ha könnyebb is, nem sokkal. Manapság már rengeteg buta, primitív, unintelligens, szexorientált pasi van és legtöbben örülünk, ha sikerül találni egy normális férfit.

2015. jan. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Mert náluk van a 3,14-na.
2015. jan. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%

"és legtöbben örülünk, ha sikerül találni egy normális férfit."


Ne magadból indulj ki! Te lehet, hogy így állsz hozzá, de akkor az elenyésző számú normális kivételhez tartozol. Az átlag magyar nőnek nem normális pasi kell, hanem nagypofájú bunkó, aki igaz, hogy semmit nem tud letenni az asztalra de előadja, hogy ő valaki. A normális férfiakra nincsen igény, iszonyatosan sok teljesen normális férfi ismerősöm van, aki nem kell a nőknek, mert egy fokkal gyengébbek külsőre, mint Brad Pitt, és valós értékekkel operálnak nem pedig arcoskodással.

2015. jan. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%

Pedig elég nehéz normális férfira bukkanni, hidd el.


Az én köreimben úgy tapasztaltam, hogy rengeteg normális lánynak nincs párja, pedig nem egy Brad Pittet akarnak.

Bár egyébként nem vitatom, van igazság abban is, amit írsz, bár én azokat a -sajnos- nőknek nevezett valamiket nem veszem egy kalap alá azokkal, akik tényleg normális nők.

2015. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!