Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek egyedül! Ciki, de ez...

Félek egyedül! Ciki, de ez van. Légyszi ne nézzetek bolondnak. :- ( ?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok és egyszerűen rettegek mikor a párom éjszakás.

Olyankor 1 percet nem tudok aludni.

Hiába megy a tv,égve hagyom a lámpát,behozom a kutyust...Régen ha elaludtam pár perc múlva arra "ébredtem"hogy valaki leszorít és nem birok megmozdulni. Erőlködöm folyik rólam a víz ,a szivem majd kiugrik és halálfélelmem van.

Már megőrülök.Valaki valamit tudna ajánlani?Már megőrülök. :'(


2015. nov. 20. 23:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Hívj át valakit!
2015. nov. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Párodnak mondtad ezt?
2015. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy egy szomszéd van csak az utcában,de ő nem jön át,mert 3 kicsi gyereke van.
2015. nov. 20. 23:27
 4/34 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Realizáld át miért is kéne félned. Nincs eredmény, nincs félelem.
2015. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Persze,párom tudja gyakran hív éjszaka,hogy minden rendben van-e,de a munkája olyan,hogy sajnos heti 1x 2x bekell mennie éjszakára is.Én már szedek nyugtatót is,de semmit nem használ.Úgy érzem belebetegszem már teljesen ebbe az egészbe.

Napközben kifejezetten szeretek egyedül lenni,de este már jön a rettegés. :'(

2015. nov. 20. 23:33
 6/34 anonim válasza:
Rossz érzés én meg tudlak érteni én is nagyon féltem mindig mikor egyedül voltam otthon ráadásul a környék se volt biztonságos. Sokszor reggelig sirtam ugy aludtam el. Próbálj meg meginni egy bögre teát kapcsolj be valamilyen zenét ami megnyugtat hátha sikerül elaludnod! :)
2015. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm 6 os. :'(

Én a zenét nem tudom alkalmazni,mert akkor meg attól félek,hogy nem hallom meg ha feszegetik az ajtót,vagy az ablakot.A tv-t is lenémítom,vagy nagyon halkra veszem,csak a fény miatt hagyom menni.

2015. nov. 20. 23:43
 8/34 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2015. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Gondoltad már végig h mitől is félsz?
2015. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy nem is igazán tudom megmondani mitől félek.Egyszerűen mindentől,hogy kint sötét van,bent teljesen egyedül vagyok,ha valami zajt hallok az ijetségtől megáll a szivem,valaki van a fürdőben,vagy a szobában,vagy megjelenik egy személy a túlvilágról,vagy rosszúl leszek,lebénulok és nem tudok segítséget hívni....
2015. nov. 21. 00:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!