Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek egyedül! Ciki, de ez...

Félek egyedül! Ciki, de ez van. Légyszi ne nézzetek bolondnak. :- ( ?

Figyelt kérdés

33 éves nő vagyok és egyszerűen rettegek mikor a párom éjszakás.

Olyankor 1 percet nem tudok aludni.

Hiába megy a tv,égve hagyom a lámpát,behozom a kutyust...Régen ha elaludtam pár perc múlva arra "ébredtem"hogy valaki leszorít és nem birok megmozdulni. Erőlködöm folyik rólam a víz ,a szivem majd kiugrik és halálfélelmem van.

Már megőrülök.Valaki valamit tudna ajánlani?Már megőrülök. :'(


2015. nov. 20. 23:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ucsónak: Akkor a tesom akin masszívan dolgoztak pszichológusok évekig eredmény nélkül akkor a "lehúzós kineziológus" gyógyítása és konkrét sikere az hülyeség?
2015. nov. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
21-es vagyok, még egy gondolat: a kineziológus egy 60-as asszony volt jó anyagi körülmények között..pénzt nem kért hobbiból csinálja. az említett összeg úgy jöt ki hogy volt egy perselye és azt mondta az öcsémnek hogy dobjon bele annyit amennyit gondol...a nő nem látta mennyit tesz bele!!! És az orvostudomány elfogadta a kineziológiát mint gyógymódot!!!! Utána kéne olvasni!!!
2015. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
22-es,nincs minek utánaolvasnom,mert tisztában vagyok az egésszel.Hasonlóan mint a pszichológus,ugyanúgy beszéltet.Részletesen kikérdez mindenről,mire emlékszel ebben meg abban az életkorodban.Elkezd mesélni a delikvens,amit még életében nem csinált,előjönnek bizonyos témák.A kezedet megnézi,meg ilyen hülyeségek.A lényeg hogy a végén,az az együgyü droid,mert másnak nem tudom nevezni ezeket az embereket,sírásban tör ki,vagy úgy érzi megkönnyebült,és hű de jó volt az egész.Közben meg más nem történt,csak annyi,hogy beszélt őszintén a gondjairól.Na ezt ingyen is meg lehet tenni egy jó ismerőssel akit őszintén érdekel a probléma.Meg ugye aki vakon hisz benne,vagy nagyon akar jobban lenni,tipikus placebo hatást észlel az egészből.Szóval nem kell nekem bemutatni.. Éveken keresztül saját magam,és a psziché működésével foglalkoztam,szerinted mi újat tudodt nekem mondani egy ilyen kókler ? Azoknál biztos hatásos akik sík hülyék hozzá.
2015. nov. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Én is félek egyedül a lakásban éjjel, azért ha tehetem mindig elintézem, hogy ne legyek egyedül.


Amikor páromnak el kellett mennie németországba, áthívtam barátnőmet 3 napra és itt aludt.


Szerencsére a párom nem volt soha éjszakás, nem volt olyan hogy túl sokáig távol lett volna. Ha az lenne, akkor én is elintéznék magamnak egy éjszakás melót, vagy megkérném hogy próbáljon munkát keresni.


Régebben mindig kétszer megnéztem hogy be van e az ajtó zárva, miután egyszer valaki ellopta a lakásból a telefonunkat és a pénzünket. Ez úgy történt, hogy egyik éjjel véletlen nyitva felejtettem az ajtót. Csak nem zártam kulcsra, a kilincs be volt zárva, de itt sétálgatnak éjjel és próbálgatják a kilincseket néha. Reggelre aztán ki volt pakolva a kabátunk és a táskám, meg elloptak egy fényképezőgépet. Mást nem.


Most viszont van 2 kutyánk, az egyik az ugat ha valaki eljön az ajtó előtt, az ide be nem teszi a lábát akkor se ha nyitva van az ajtó. A kutya éjjel is felkel ha olyan hangot hall és kimegy az ajtóhoz morogni.


Ennek ellenére még mindig parázok egyedül, de már nem attól, hogy egy ember fog bejönni, attól nem félek egyáltalán. A kutya megvéd.


Hanem hogy megjelenik egy szellem és akkor én meghalok ijedtemben. Pedig alapvetően nem hiszek a szellemekben.

2015. nov. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
*próbáljon nappali munkát keresni
2015. nov. 21. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
22-es. Nem vitázom veled,én ezt teljesen másképp látom,mást tapasztaltam a tesómon...a tényen nem változtat semmi, az öcsém egész életében parás volt, egy lepkefing is ijesztő volt számára és ez elmúlt. És nem beszéltette őt a nő. Abban igazad van hogy hókusz pókusznak tűnhet az egész de placebo hatás ide-oda működik a dolog...na pá.
2015. nov. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, én pánikbetegséggel és szorongással járok pszichológushoz, de soha a büdös életben nem féltem este egyedül.


Szerintem ez egy elég komoly gond. Túlvilág? Neked is jót tenne egy kis (qrva nagy) terápia.

2015. nov. 21. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
szerintem tarts szeretőt ezekre az esetekre!:)
2015. nov. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
nekem amikor hasonló érzéseim vannak teszek egy kést a párnám alá meg egy mobiltelefont, és elképzelem, mit tennék, ha tényleg betörnének... és addig szoktatom magam a gondolathoz és vázolok át minden lehetséges szcenáriót, hogy végül már úgy érzem, fel vagyok rá készülve és nem esnék pánikba, sőt alaposan elbánnék az illetővel. esetleg szerezz egy riasztót? hozzánk egyszer betörtek amíg elutaztunk de amikor meghallották a riasztót rögtön elmenekültek
2015. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben voltam mint te kérdező. Nekem gyerekkoromban konkrét rossz dolog történt éjjel, amitől sosem tudtam rendesen aludni, és sötétben rettegtem még wc re is kimenni majd húsz éven keresztül. A fordított pszichológiát alkalmaztam, bazi erősnek kellett hozzá lennem, de kényszerítettem magam, hogy éjjel egyedül horrorfilmeket nézzek. Olyan kimenetelű filmeket amikben a főszereplők legyőzték a gonosz szellemeket, és ezáltal egy idő után azt vettem észre magamon, hogy én is bátor lettem, mint ezek a.f
2015. nov. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!