Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudok kilábalni vagy...

Hogy tudok kilábalni vagy csökkenteni a depressziómon egyedül? 20/L

Figyelt kérdés
Röviden leírom a helyzetem. Nincsenek barátaim, anyámék folyton csak balhéznak velem, mindenért belém kötnek, ahol tudnak meg amikor csak megaláznak, de én meg tűröm, nem szoktam visszabeszélni meg semmi csak szótlan maradok. Van, mikor pasimhoz megyek, de igazából vele se az igazi. Mondhatni menekülök egyik helyről a másikra. Legszívesebben kifutnék a világból, egy olyan emberrel, akinek hasonló gondjai vannak, mint nekem és megértenénk, segítenénk egymást és elfelejtenék mindenki mást.
2015. nov. 23. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim, ettől függetlenül meg tudlak érteni, és sok olyan helyzet van, amin a barátok sem tudnak segíteni..:)
2015. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátaid,anyádék balhéznak veled. Nem kifutni kéne a világból mert ott úgyis ugyan ez lesz.., hanem változtatni magadon, megtudni miért nincsenek haverok,miért veszekszenek veled a szüleid. Biztos vagyok benne hogy magadnak kreálod a depis életed. A probléma elől nem elmenekülni kell hanem megoldani.Főleg h kizártnak tartom hogy az őseid ok nélkül balhéznak veled...Gondolkozz el ezen szívem!
2015. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hozzáállásodon kell vltoztatni és kifixálni bizonyos adatokat amiket rosszul tudsz. Például olyan emberek véleményére adsz akik emberileg egy leszhart szőnyeg szintjén vannak.

Én segíthetek. Írj ha szeretnéd.

2015. nov. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem arra ő is rájött hogy a hozzáállásán kéne változtatni de ez nem ilyen egyszerű:( inkább válassz egy olyan felfogást,életvitelt,ízlésvilágot és stílust ami növeli az önbizalmad (pld rap számok) de akár legyél te is kicsit rossz(normális kereteken belül) mond el a véleményed,fejezd ki önmagad, keress inspiráló dolgokat, zárd le a régi életed és ha még az újhoz nincsenek ismerőseid járj el egyedül sétálni,szórakozni,önkénteskedni:)) csomó barátot szerezhetsz különféle gyűléseken,klubokban:)csak egyszer élünk és még fiatal vagy hogy aggódj minden szarságon....ráérsz még aggódni 10-20 év múlva:))) hajrá xoxo
2015. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Főleg az utolsónak, igazad van mindenben és megpróbálom megfogadni a tanácsod! :)
2015. nov. 23. 21:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég sok embert kisegítettem már, akik lelkileg,,mások" voltak, szinte ez a hobbim. A saját kattantságom mellett. Ha szeretnéd, én elbeszélgetek veled, vagy segíthetek, ha tudok ^^
2015. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak szüleid, s van barátod- ez elég jó kiinduló pont. Próbálj őszintén beszélni velük, hátha megértik.
2015. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!