Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem vagyok képes barátnő...

Miért nem vagyok képes barátnőt szerezni? Utálom magam emiatt! 26/F

Figyelt kérdés
Abba már beletörődtem, hogy barátaim nem lesznek.
2015. nov. 25. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincsenek barátaid?Nem gondolod,hogy a hiba valószínűleg benned lehet?!Mi az érdeklődési köröd,mivel szeretsz foglalkozni.Ha nagyon otthonülős vagy,akkor ki kellene mozdulnod.
2015. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy bennem van a hiba és mindig csak otthon vagyok, de azt is tudom, hogy engem nem vonz a kocsma, a színház és disco sem.
2015. nov. 25. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek a magabiztos pasik tetszenek. Akik mellett nőnek érezhetik magukat.
2015. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Roland G. ***** válasza:
26 évesen szedd már össze magad és viselkedj férfi módjára,ne sajnáltasd magad hanem merj változtatni.Ha otthon ülsz,akkor meg ne csodálkozz,hogy egyedül vagy,tessék ismerkedni új emberekkel!
2015. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Miron Kilian válasza:
Mért baj? Csajok nélkül is lehet élni. Inkább kedveld magad. Szánalmasok akik mennek az utcán és fogják a kezüket, és az utcán ahol mindenki látja őket csókolóznak!!!! SZÁNALMASSS!!!!!! DE NAGYON !!!!!!!! LEGALÁBB TE NORMÁLIS VAGY!!!! NEHOGY MEGVÁLTOZZ!!!!!!
2015. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!