Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék barátokat/barátn...

Hogyan tudnék barátokat/barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves fiú vagyok. Mások szerint nem nézek ki rosszul, még sem érdekellek senkit, talán a személyiségem miatt. Mikor új osztályba mentem még mindenki érdeklődött irántam és nyitott volt felém, de miután megismertek és megtudták, hogy én egy csendesebb, visszahúzódóbb és gátlásosabb fiú vagyok, azóta szóba sem állnak velem, barátaim sincsenek. Egyesek szerint bunkó vagyok, pedig egyáltalán nem erről van szó, csak nem igazán tudom senkivel sem megtalálni a közös hangot, pár szónál többet nem tudok beszélni senkivel sem, egyszerűen nincs miről.

Általában a szünetekben is mindig egyedül vagyok, nem jön hozzám oda senki. Facebookom nincs és nem is akarok, pedig ott talán jobban megtudnék nyílni...

Hogyan tudnék barátokat/barátnőt szerezni? Mert már nagyon nehéz így elviselni egyedül.

Köszönöm!



2013. okt. 18. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Miért van ennyi csendes, visszahúzódó, gátlásos ember GYIK-on?
2013. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hol máshol legyenek?
2013. okt. 18. 18:27
 3/13 anonim ***** válasza:
37%
Mit tudom én... De egyik kérdésben sem olvasom, hogy valaki karizmatikus, jókedvű, barátságos személyként nyilatkozna magáról, ellenben ilyen visszahúzódók tonnaszám vannak... :/
2013. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :D Velem is ugyanez a helyzet. Neked is iskolaváltás miatt alakult ez ki?
2013. okt. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem :(
2013. okt. 18. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor mi miatt?
2013. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Talán mindig ilyen voltam.
2013. okt. 18. 20:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Valószínűbb hogy ilyen lettél.

Hogy érted azt hogy nincs miről beszélned mással? Nincs azonos érdeklődési körötök?

2013. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, úgy néz ki.
2013. okt. 18. 21:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Miben olyan eltérő? Téged mi érdekel?
2013. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!