Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha az éneklés az...

Mit tegyek, ha az éneklés az egyetlen, amit szeretek csinálni, de soha nem lesz belőlem énekesnő?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem találom azt a szakmát, amit szeretnék csinálni, belekezdtem az egyetembe, de tudom, hogy nem ez az, amivel szeretnék foglalkozni. Ostoroztam magamat, hogy semmihez sem értek, nincs semmi, amit szenvedélyesen szeretnék, aztán eszembe jutott, hogy a zenét nagyon szeretem. Kis túlzással egész nap zenét hallgatok, dúdolok magamban, hazaérve addig énekelgetek, amíg le nem fekszem aludni. Úgy érzem, tehetségem is van hozzá, gyerekkorom óta sokat énekelek, amivel úgymond képeztem is a hangomat, habár énektanárhoz sosem jártam. De tudom, ehhez a szakmához már túl idős vagyok 19 évesen, sokan vannak nálam sokkal fiatalabbak is, akik már karrierjük csúcsán vannak... Egyszerűen nem tudom, mihez kezdjek magammal, el van rontva az egész életem. :(
2015. dec. 6. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Énekelj hobbiból!
2015. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért nem jelentkeztél akkor vmi tehetségkutatóba, ha szerinted jó vagy?
2015. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert eddig még nem gondoltam rá, hogy akár kezdhetnék is ezzel valamit. De most nagyon szeretném megpróbálni.
2015. dec. 6. 21:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Szánj rá akkor egy kisebb összeget és menj el meghallgatásra egy énektanárhoz. Tanulj be pár dalocskát, hogy megismerhesse a hangod. Meg fogja tudni mondani, hogy egyáltalán a hangi adottságaid milyenek, van-e remény arra, hogy 30 éves korod előtt előadóképes szintre tudsz-e fejlődni. Akkor majd elgondolkodhatsz az egészen. Ha csak magadnak énekelgetsz, akkor tarthatod magadat egy Callas-nak, de ezt rajtad kívül senki nem fogja tudni.
2015. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

19 évesen túl idős? Ne már, van, aki 30 vagy akár 40 éves kora felett fut be... Ha jól énekelsz, hajrá, gyakorolj, járj tanárhoz, jelentkezz tehetségkutatókba.

Ha énekesként mégse futsz be, akkor keress egy OKJ-s képzést/főiskolát, és helyezkedj el egy stúdióban, lemezkiadónál, vagy akárhol, zenével kapcsolatos területen, ahhoz aztán végképp nem vagy túl idős. :)

2015. dec. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást, igen, énektanárhoz mindenképpen szeretnék eljárni, ha komolyan gondolom, akkor professzionális képzésre van szükségem. :)
2015. dec. 6. 21:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt azért jobb, ha tudod, hogy egy énekesnőnek nem csak rendkívüli tehetség kell, hanem jókora szerencse is, meg az, hogy el tudja adni magát.

De hogy túl idős lennél? Nézz végig a sztárvilágban, hány 30-40-es vagy még idősebb énekes(nő) van! És nem mindegyikük kezdte tizenévesen!

Egyetemen milyen szakra jársz? Csak mert ha nem érdekel, akkor tényleg felslegesen csinálod.

Azt meg egyszerűen nem hiszem, hogy egyetlen egy dolog lenne, amit szeretsz csinálni.

2015. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még el se kezdted, de már fel is adtad.
2015. dec. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a franctól lennél idős? Akik 14 évesen befutnak, azok a "csinált" sztárok, akiket valaki megtervez imidzzsel együtt, pár évig elél abból, hogy cuki, aztán egész életében próbál kitörni a tinisztár kategóriából. Egy felnőtt, kiforrott egyéniség tud sokat nyújtani a rajongóknak (feltéve, hogy nem azzal akarod eladni a zenédet, hogy a segged rázod a klipekben). Susan Boyle negyvenvalahány évesen lett sztár :)
2015. dec. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Whitney Houston 25 évesen futott be

Madonna szintén

Anastacia 32 évesen, igaz, 25-nek kellett hazudnia magát...

2015. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!