Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A munkanélküliség vezethet...

A munkanélküliség vezethet depresszióhoz?

Figyelt kérdés

Egy hete elveszettem a munkám. Utána sikerült eltörni a fogam, amit drága lesz megcsináltatni. Kiderült, hogy 30 ezres számlaelmaradásunk van, nekem kell kifizetni.

Nem kapok semmilyen állami támogatást, nem kaptam munkát, pedig interjúról interjúra járok, és vészesen fogy a pénzem.

Emellett a párommal is tönkrement minden, most, hogy nem tudom pénzelni, negyedannyira nem rendes velem, pedig azt hittem, nem ezen múlik.

Napok óta nem voltam sehol, max interjúkon meg a munkaügyiben. Egyszerűen semmihez sincs kedvem. Állandó rémálmaim vannak, és nagyon rosszul alszom.


Normális ez?


2015. dec. 15. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez sokaknál van így.

A párod dolgozik? Ha igen, akkor azért abból kijöttök valameddig.

Miért nem vagy jogosult álláskeresési segélyre (vagy akárhogy is hívják most)?

Egy hét nem vészes idő. Szerintem te inkább kétségbeesett vagy, nem depressziós. Az inkább a hosszan tartó munkanélküliségnél jelentkezik.

Szerintem ne lásd ennyire sötéten a dolgokat. Egy hét tényleg nem sok. Nagy szerencse lenne, ha már találtál volna munkát.

Az álláskeresési 3 hónapig jár. Az azért ad egy kis biztonságot. Szóval menj el a munkanélküli központba.

2015. dec. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen. stresszes eletszituacioban vagy.


a parodat meg rugd ki. az egy csomo problemat megold.

2015. dec. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vezethet depresszióhoz,de nem ennyi idő alatt.

A párodnak pontosan ellenkezően kellene viselkednie,elveszítetted a munkád,még inkább melletted kellene állnia,és támogatnia.

Nem elég, hogy padlón vagy,ő még jobban lenyom.

Milyen ember ez,de komolyan?

Dobd ki.

Egyelőre a saját pénzed költöd, a magad ura vagy,ez a lényeg!

1 hét melókeresés nem sok, ne ess pánikba,nyugalom :)

Ez ilyen.

Tessék magad összeszedni, bármikor bejöhet efy meló,és akkor minden rögtön könnyebb lesz...:)

2015. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyne vezethetne depresszióhoz, akár ilyen rövid idő alatt is. A nőt zavard el, valószínűleg csak a bankszámládba volt szerelmes. Kitartás!
2015. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!