Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit vsinálljak?

Mit vsinálljak?

Figyelt kérdés
Senkit se érdeklek. Már volt úgy hogy a kezemben voltak a gyógyszerek de erősebb az élet ösztön. Senki nem foglalkozik velem mert látják hogy milyen szarul vagyok pedig szerintem pont ezért kéne hogy érdekeljem őket. Meg se próbál senki segíteni. Csak az nem útál aki nem ismer. Csak két dolgot akarok, abból is csak az egyiket. Vagy egy normális életet. Vagy nem kell az élet se.
2015. dec. 15. 17:42
 1/5 A kérdező kommentje:
*csináljak
2015. dec. 15. 17:43
 2/5 Clay Morrow ***** válasza:
Élj tovább. Lehet, hogy még szarabb lesz. Vagy az is lehet, hogy jobb lesz. Ha másképp nem megy, örülj az élet kis dolgainak. Minden kis örömöd legyen nagy. Szerinted másnak nem esik szarul? Megmondom, engem sem keresnek fel napi szinten! De valahogy ebből én 'negatív' energiát nyerek és felhasználom. Felhasználom, hogy egy újabb napot túléljek. Filmezz, kockulj, bömböltesd a zenét, maszturbálj, rajzolj, bármit ami leköt, mert akkor nem fog ilyesmin járni az agyad.
2015. dec. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Firedoom ***** válasza:
Kor, nem, pontosan mi váltotta ki ezt az agóniát? Vagy ide vagy privátba, mert Ennyi információval csak általános okosságokat mondhatunk
2015. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek meg van a maga gondja, nem várhatod el, hogy majd mindenki istápoljon, az emberi lét velejárója, mint az is, hogy a gyengék hamar elhullanak, ne egy ilyen oldalon várj megváltást. Ne is hívj fel ilyen lelki segély dolgokat, mert őket is untatja, hiszen ők is emberek, ráadásul, még talán jól ki is röhögnek a hátad mögött, próbálj megerősödni, másoknak miért megy? Próbáld kitalálni.
2015. dec. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Colix válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, minden élőlény a túlélésért küzd. a gyengét eltapossák.. ne akarj gyenge lenni, kár sajnálkozni. úgysem érdekel senkit. teremts magadnak jó életet, senki nem fogja helyetted megcsinálni, még saját maguknak se tudnak. ne normális életet akarj, hanem annál jobbat és tégy is érte, ne csak akard.
2015. dec. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!