Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért félek mindentől? Többi lent

Miért félek mindentől? Többi lent

Figyelt kérdés
Alapjáraton bárkivel el hülyülök és jókat nevetek bárkit megtudok nevetettni általános suliból haverjaim olyanok mint a testvéreim de ez 8éve alakult ki most felkerültem középsuliba és egyszerűen akárhova hívnak valahogy félek elmenni melózni,kupákra hívtak már új haverjaim szeretnek de még is félek elmenni velük valahova is jobb szeretek itthon ülni és edzeni meg játszani és beszélgetni régi haverokkal az újakkal egyszerűen félek elmenni bárhova nehogy beégjek vagy egyszerűen félek az újtól az új helyzetektől h mi lesz akkor ha elrontok vagy valamit nem tudok kezelni..
2015. dec. 19. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Na, ez nem hozzáállás. A régi haveroknak is lesznek lassan újak, és két szék közt a pad alá esel. Régi barátságokat ápold, de adj helyet az újaknak is. Én annyiszor beégek, de így van is min nevetni.
2015. dec. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Haha, mintha a saját írásoma olvasnám. Bár én lány vagyok. Velem is volt már olyan, hogy nagyon féltem, sőt most is, mert bátyám haverja elhívott a szülinapjára. Félek, hogy mi lesz, vagy hogy egyedül leszek, esetleg beégek stb. De nem érdekel, és neked is ezt tanácsolom.

Ne félj, ezek tök jó 'kalandok', próbálj belevágni..

Ha meg elrontasz valami, vagy beégsz, nevess rajta egy jót.. Mindenkivel előfordul. De szerintem nem fog ilyen történni.

Ha egyszer átléped a félelmedet, többet nem fogsz efajta problémával küzdeni.

Valahol el kell kezdeni. Ha pedig nem érezdted magad jól, máskor nem mész.

Ott a másik lehetőség is, hogy a régi barátaiddal mozdulsz ki.

De akkor később fogsz beleütközni ebbe a problémába, inkább most lépd át. :)

Biztos vagyok benne, hogy jól fogod magad érezni, ha elmész! Sok sikert és ne félj!


U.i.: ,,Egy hasonlattal élve úgy is mondhatnám, hogy amikor az ember megszerez egy ezüstöt, akkor azt nagyon markolja és nagyon ragaszkodik hozzá, hiszen az az ő ezüstje. De egyszer csak ott kínálkozik valami, ami lehet, hogy arany. Ahhoz azonban, hogy az aranyat megszerezhesse, el kell engednie az ezüstöt, különben nem fér az arany a kezébe. Ha nem tanulja meg elengedni az ezüstöt, soha nem lesz aranya. Ez persze kockázattal is jár, hiszen nem minden arany, ami fénylik, de hát ilyen az élet. Ha tehát mégis csalódnánk az aranyban, akkor azt lehet tenni hogy egy pici egér utat hagyunk magunknak, amelyen visszajuthatunk a jól bevált kis ezüstünkhöz."

2015. dec. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!