Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit gondolhatot ez a lány...

Mit gondolhatot ez a lány ezután a beszélgetés után?

Figyelt kérdés

Azt tudni rólam hogy 17 éves fiú vagyok és a szüleimen kívül senkim sincs és csak itthon ülök egész évben.


Tegnap történt hogy egy régi osztálytársam összehívott magához egy osztalytalalkozót (pedig ők mind tartják a kapcsolatot) és még hozzá a másik suliba járt osztályt és most engem is meghívtak.


Az a lényeg hogy ők egyszercsak úgy döntöttek hogy elvonatoznak a Mcdonaldsba (nem tudom hogy kell írni) kajálni, de engem otthagytak és észre sem vették hogy nem megyek velük. (mindig nyitva van a házuk és az ismerősei bemehetnek hozzá... Elég nyitott ember)



Elmentek és utána késve megérkezett a másik osztályból egy kedves lány és kérdezte hogy elmaradt-e a találkozó hogy nincs itt senki sem?


Mondtam hogy nem csak elmentek már kajálni.


Utána kérdezte hogy akkor én miért vagyok én itt egyedül?


Mondtam neki kínomban hogy.. Én vigyázok a házra amíg nincsenek itt és utána elkezdett velem beszélgetni. (nagyon nyitott lány és szeret ismerkedni)



Kérdezett pár dolgot (amire elég nehézkesen válaszoltam mert még soha nem beszéltem lánnyal) utána kérdezte hogy:


L-lány

É-én


L- Mit fogsz csinálni hétvégén?

É- Hááát. Semmit.

L- naaaaa... Ne szégyenlősködj nekem elmondhatod. :)

É- Tényleg semmit.

L- Áá.. Persze. :) Csajnál leszel mi?

É- Nem... Nekem még barátnőm sem volt.

L- :OOO nem volt még barátnőd? De cuki :) De miért?

É - nem tudom...

L- akkor gondolom csajozni mész hétvégén.

É- Nem

L- De akkor mond... Mit csinálsz hétvégén? Komolyan mondtad hogy semmit?

É- Igen, komolyan.

L- De akkor te mikor vagy a barátaiddal? És mikor szoktál szórakozni? Hétköznap?

É- Hát...semmikor.

L- ezt nem mondod komolyan? 17 éves fiú vagy és minden nap otthon ülsz?

É- hát.... Ig (közbevágott)

L- De ezt én nem értem... Ha nem mész sehova, nem csinálsz semmit,nem csajozol, és otthon ülsz... Akkor te mi a francot csinálsz az életedben?

É- hát... (megint közbevágott mert nem értette hogy miért vagyok ilyen)

L- és mit csinálsz a nyári szünetben? És a téliben mit csináltál? Csak azt ne mond hogy mindegyiket otthon töltöd.

É- De..

L- Jézusom... Nem rossz ez így? Én képtelen lennék 2 napot otthon ülni egyedül.

É- (már kicsit rosszul éreztem magamat ezért még félénkebben válaszoltam) hát.. Már megszoktam.

L-Ezt nem hiszem el neked.


Utána adott egy kis puszit (életem első pusziját kaptam korombeli lánytól) és mondta hogy elmegy az osztalytarsam szobájába és utána már nem szólt hozzám... Bár ahogy visszajöttek a többiek én hazamentem.


Szerintetek mit gondol rólam az a lány? Ő nagyon kedves és aranyos lány és tök jól esett az elején hogy beszélget velem (még ha féltem is) , de utána már ő sem szólt hozzám. :(


2016. jan. 4. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és a lány 16 éves.


És nagyon cuki.

2016. jan. 4. 20:40
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Te kis szerencsés szerencsétlen :D

Tanulj meg tökösebb válaszokat adni.

-Csajnál leszel mi? - Hát ha áthívsz


Most ez vagy kamu vagy megütötted a főnyereményt, hogy hozzád megy oda a csaj, mint a legmenőbbekhez.

Írj neki facebookon, hogy nem tudod mit csinálj a hétvégén van e ötlete vagy ő mit csinál. A csaj mindent megtett most te jössz. Vagy ha személyesen tudnál vele négyszemközt beszélni valami olyan helyen ahol nincs senki akit ismertek az még jobb.

Valószínűleg a többiek előtt nem akarta folytatni, mert csak kombinálnak meg zavarják az embert.

2016. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért főnyeremény?

Megtetszett nekem nagyon az a lány, de nem próbálkozom nála mert nekem még nem volt barátnőm és fogalmam sincs mit kell csinálni.


Csak azért jött oda hozzám mert én voltam a házban egyes egyedül.


Csak arra vagyok kíváncsi hogy lúzernek tart-e mert nem értek ehez egy cseppet sem.

2016. jan. 4. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Extrovertált kontra introvertált beszélgetésének esete. :) Nincs ezzel gond, más személyiségtípusok vagytok. Ő nagyon jól tud beszélni, te meg nagyon jól tudsz hallgatni: ha most neki kellene visszaidéznie a párbeszédet, fogadok, hogy az első szónál csődöt mondana. Te meg még arra is emlékszel, hol szakított félbe.

Valószínűleg furcsának tart. De nem számít, mit gondol. Ha érdekel, kérdezd meg tőle. Ha tudod az elérhetőségét, akár írott formában, lehet, hogy úgy jobban össze tudod szedni a gondolataidat. Ha csak furcsának tart, az még oké, mert sokaknak nem világos, hogy vannak olyan emberek, akik inkább befelé fordulnak, mint kifelé. Ha lúzernek tart, akkor már előítéletes.

2016. jan. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden lány ilyen lett volna, szóval lényegtelen. Nem gondol rólad semmit. Én is pont így vagyok, mint te. Ez van, én is elfogadtam. Hagyjad, ő is hagy téged. Ne izgulj, semmit nem gondol rólad.
2016. jan. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad 17 éves vagy,te sem leszel már fiatalabb,itt az ideje "gyakorolni",vagy akár össze is jöhet,de minimum tapasztalatszerzésnek jó. :D

Az első válaszadó nagyon jól írta a dolgokat,hallgass rá,írj rá a lányra. :))

2016. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nektek legyen igazatok... bár nem látok rá esélyt. Mindenesetre egy próbát tényleg megér.
2016. jan. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!