Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam annyira...

Miért érzem magam annyira magányosnak?

Figyelt kérdés
Alapjában véve egy vidám, pozitív gondolkodású fiú vagyok, viszont ezekben a napokban nagyon hatalmába kerített a magány. Néhány barátom van csak, velük szoktam beszélgetni, viszont már azokat a beszélgetéseket sem érzem tartalmasnak.

2014. dec. 25. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
nem vagy magányos.. Jézus Veled van mindig :D
2014. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D Köszi a megnyugtató választ! :D
2014. dec. 25. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Talán ez azért van, mert úgy érzed, hogy nincs egy igaz barátod sem. A kor is együtt járhat vele. Én is szoktam így érezni, nekem sem vannak olyan megértő barátaim, szinte csak ellenségeim vannak.

Velem már kb. 2 hete megy ez hullámzóan, de úgy érzem hamarosan túl teszem magam rajta.

Ez egy természetes érzés szerintem, de ez senkinél sem tart örökké. Főleg nem akkor, ha megpróbálsz minél többet tenni ellene.

2014. dec. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj. :) L
2014. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jézus <3 sosr hagy egyedul!!
2015. ápr. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!