Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti elbírnátok ekkora terhet?

Ti elbírnátok ekkora terhet?

Figyelt kérdés
Öt éven belüli történtek: El kellett altatni a kutyámat, meghalt az 58 éves nagybátyám, meghalt az imádott nagymamám, széthullott a család, meghalt húgom 38 éves férje az esküvő után két hónappal, testvérem évekig nem talált munkát, aztán mikor megtudtuk, hogy anyu 57 évesen rákos, felvágta az ereit. Közben elhagyott a férjem egy gyerekkel, terhesen, sajnos! Ködben volt az agyam, a babát elvetettem, itt maradtam a kislánnyal, egyedül. Kirúgrak a munkahelyemről, az új munkám határozott idejű.... Mindenki mondja, hogy szedjem össze magam, nem tudom. Elfáradt a lelkem és mélyen depressziós vagyok. Ráadásul nincsenek emberek körülöttem és nekem kéne boldoggá tenni a gyermekemet.... Felkelni sincs erőm.... Nem bírom tovább
2016. jan. 5. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, ami veled történt. Közhely, de a lányod miatt erősnek kell lenned.
2016. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén, ennyitől lehet besokallnék. Bár nálam ez valami mániákus tettben valósulna meg.
2016. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Áttudom érezni a fájdalmad. Nekem 2 éven belül, akiket szeretem meghaltak az anyám, nagymamám, nagyapám. A szociális fóbiám miatt nincs senkim, barátaim se. A magány miatt sokszor gondolok az öngyilkosságra.

Neked a gyereked miatt nem szabad feladnod.

2016. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 éven belül meghalt apám, majd a nagymamám, tavaly megszűnt a cég, ahol dolgoztam, kanyarban sincs még másik munka.

Igaz, sosem volt háziállatom, testvéreim nincsenek, anyám viszont egészséges. Van társam, gyerekem nincs. Keresztanyám is rákos lett, de jelenleg tünetmentes. Barátaim nem igazán vannak, hidd el, közhely, de előbb-utóbb kijössz a gödörből. Találsz majd társat és munkát. A depressziódat viszont kezeltetni kellene, hogy ne súlyosbodjon. Kitartást!

2016. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
őszinte részvétem mindenért.szerintem gondolj a gyerekeidre hogy nekik mi a jó.elhiszem állásnélkül két gyerek de gondolj rájuk.és a legfontosabb mindig a jóra gondolj nem kell a rossz senkinekse de ha a rosszra gondolsz akkor csak az fog járni a fejedben és nehezen fogod tudni elfelejteni. joibbulást több szerencsét. :D
2016. febr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!