Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vanez így?

Miért vanez így?

Figyelt kérdés
Régóta vagyok már egyedül. A régi barátok már párkapcsolatban élnek, így otthon vannak. Nekem senkim nincs hosszú ideje. Találtam ugyan új barátokat hogy ne kelljen egyedül lennem, örülök is nekik, jól érzem magam velük, csak az zavar hogy mindig mindent én fizetek, vagy hozok otthonról házi dolgokat (pálinka, disznótoros, vagy vendéglőben körök fizetése, stb.) Pedig néha nekem is jól esne néha kapni. Elég lenne néha kis aprósag is, akar egy ölelés, vagy egy tábla csoki. Ha már párom nem lehet. Csak jó lenne érezni időnkét, hogy a tetteimen keresztül legalább pár ember örül annak hogy létezek.

2016. jan. 10. 15:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért. Telefonról írtam, csak már nem tökéletes a készülék.
2016. jan. 10. 16:03
 2/7 anonim válasza:
nem kell mindig neked fizetni, vagy vinni dolgokat, ne akard megvenni a barátságukat. ha normális emberek, akkor úgyis észreveszik, hogy ők is kedveskedhetnek neked. elmondani ilyesmit úgysem lehet.
2016. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Roland G. ***** válasza:

Keress egy barátnőt és arra költs inkább!

A barátaid részéről pedig bunkóság,én legalábbis cikinek tartanám,hogy mindig nekem fizetnek.

2016. jan. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Barátnőm sajnos nem lehet. De egyedül sem szeretnék lenni már. Nem tudok más lehetőséget. Csak bánt hogy nekem mindig mindenkinek meg kell felelni, mosolyogni, ha belül szomorú vagyok, és azt, hogy már ahhoz is pénz kell hogy ne legyek egyedül.
2016. jan. 10. 16:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne barátnőd?
2016. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert bármit teszek, semmi sem jön össze. Akár pénzbe kerül, akár nem.
2016. jan. 10. 19:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezek az igazi kérdések. Senki sem tudja a választ. Nagy szo_ás annak aki belekerül...
2016. jan. 10. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!