Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányról szól ez az idézet?...

A magányról szól ez az idézet? És szerintetek mennyire igaz?

Figyelt kérdés

"A legfontosabb dolgokat a legnehezebb elmondani. Ha ezekről beszélsz, nevetségesnek érzed magad, hiszen szavakba öntve összezsugorodnak - amíg a fejedben vannak, határtalannak tűnnek, de kimondva jelentéktelenné válnak. Ám azt hiszem, többről van itt szó. A legfontosabb dolgok túl közel lapulnak ahhoz a helyhez, ahol a lelked legféltettebb titkai vannak eltemetve, irányjelzőkként vezetnek a kincshez, amit az ellenségeid oly szívesen lopnának el. S ha mégis megpróbálsz beszélni róluk, a hallgatóságtól csak furcsálló tekinteteket kapsz cserébe, egyáltalán nem értenek meg, nem értik, miért olyan fontos ez neked, hogy közben majdnem sírva fakadsz. És szerintem ez a legrosszabb. Amikor a titok nem miattad marad titok, hanem mert nincs, aki megértsen."

Stephen King


2016. jan. 12. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz!
2016. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

kvazi arrol szol. de inkabb az elszigeteltsegrol. meg a arrol a jelensegrol, hogy ha szavakba ontesz valamit, lebutitod.

de szerintem erted te ezeket, a kerdesedre azonban megsem mondanam, hogy tipikusan csak a maganyrol szol az idezet. nem kell maganyosnak lenni ahhoz, hogy ne ertsenek, vagy felre ertsenek. a fenti peldaban raadasul van kiserlet a kommunikaciora, szoval van tarsasag is, csak az nem erti a szerzot.

szoval inkabb az elszigetelsegrol szol... vajon ertettel?:)

2016. jan. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a magányról szól. Van benne elég sok igazság. Ez inkább az elhidegülés, az, hogy nem érdekeli az embereket más problémája.
2016. jan. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!