Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is teljesen magányos és...

Más is teljesen magányos és kedvetlen lesz, h csak 1 napot egyedül tölt otthon?

Figyelt kérdés

Egyébként egy vidám,barátkozós lány vagyok,de ha 1 napot egyedül vagyok,estére úgy erzem,mintha nem lenne senkim...ez normális?

20L



2016. jan. 18. 20:24
1 2
 1/11 Clay Morrow ***** válasza:

Háát, nem tudom. Nem is normális, de nem is annyira abnormális.

Én viszont, ellentétben veled, nagyon jól érzem magam ha egy teljes napot egyedül tölthetek magammal, úgy, hogy senkivel sem találkozom.

2016. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki,legalább érzed,hogy nem az a normális,ha otthon poshadsz és nem csinálsz semmit. Van,akinek egy a "munkája" évek óta,aztán csak ül otthon és sajnáltatja magát.
2016. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Régebben nagyon itthonülős típus voltam,akkor sosem zavart...de az utóbbi 1-2 évben egyből ramtor a magány:S Most is,pedig holnap itt alszik egy barátnőm,szombatra buli is be van tervezve egy másiknál,szoval nem unatkozok...de megis.
2016. jan. 18. 20:34
 4/11 Morozov ***** válasza:
Személyiségfüggő. Valaki csak társaságban érzi jól magát, de nekem néha kifejezetten jól esik az egyedüllét.
2016. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Találj valami elfoglaltságot,ami egyedül is jó, jóga, sorozatnézés, főzés...
2016. jan. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha több a stressz meg a nehézség általában kevésbé szeret az ember egyedül lenni gondolom, míg ha jól mennek a dolgai simán megvan egyedül.
2016. jan. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Épp azt akartam írni, amit az utolsó. Ha rendeben mennek a dolgaid, ha idegileg és pszichikailag jól érzed magad, akkor könnyebb egyedül lenni, mert nem kell a társasággal "elűzni" a gondolatokat.
2016. jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az az érdekes,hogy alapjában véve szeretek egyedül lenni,mármint jol el vagyok úgy is.Ezt bizonyítja az is,hogy ha nem jol működő parkapcsolatom van,akkor szakitok es nem felek az egyedullettol illetve nem rohanok egyből bele egy másik kapcsolatba,szeretek szingli is lenni:D

Hm..azert köszönöm a válaszokat,de még mindig nem igazán tudom,mitől jöhet ez elő nálam:S Várok meg válaszokat,ha valakivel előfordul hasonló:)

2016. jan. 19. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szinte 7 éve csak itthon ülök.


17/f

2016. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia! Velem is előfordult már. Igazából nem egyedül lenni nyomasztó, hanem ha nincs kivel beszélgetni. Akár pár szó a kedves szomszéddal, vagy egy 1-2 perces telefonhívás teljesen helyrerak. Ha pedig ez sincs, akkor bekapcsolom a tévét és keresek egy olyan műsort, amiben nem csak káromkodnak, meg gyilkolnak :)
2016. febr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!