Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy folyamatosa...

Miért van az, hogy folyamatosan vágyom arra, hogy új emberekkel ismerkedjem meg? Nem vagyok magányos.

Figyelt kérdés
...illetve ha az is, nekem nincs bajom vele, szeretek időnként egyedül lenni, de szinte indig azt érzem, hogy meg kell ismernem új embereket. Nem a párkeresés motivál, abban nagyon válogatós vagyok, de itt csak az a lényeg, hogy értelmes legyen az illető. Másnál is előfordul az ilyesmi?
2016. jan. 20. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mostanában igen, mivel a régi barátaimtól elszakadtam távolságilag.
2016. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:

Nem lehet hogy azért, mert egy idő után már nincs miről beszélni? Vagy estleg mert felpezsdít/feldobja a hangulatod az ismerkedés?

Velem csak néha van ez így, amikor már nem tudok kivel beszélgetni és unatkozom, nem tudom kibeszélni magam.

2016. jan. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, velem is ez van, pedig én sem vagyok magányos.

Illetve régebben a gimiben eléggé az voltam, de mára már sikerült kialakítanom egy elég erős baráti kört, akiket imádok.

Ennek ellenére mégsem érzem azt, hogy itt "megállnék", szeretek új embereket megismerni, hisz sose tudhatom, hogy kit miért fogok megszeretni, kivel élek majd át felejthetetlen élményeket.

És valószínűleg az is közrejátszik, hogy a magányos éveim alatt mindig arról ábrándoztam, hogy sok-sok barátom lesz és sokan fognak majd szeretni. Talán tudat alatt ezen dolgozok még mindig :D

2016. jan. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem merülnek ki a beszélgetések, legalábbis nekem ez még nem tűnt fel.
2016. jan. 21. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!