Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az életet csak a szép és...

Az életet csak a szép és csinos emberek élvezhetik igazán?

Figyelt kérdés
Most megnéztem néhány nyári fesztiválról készült videót a yt-on és feltűnt, hogy a fiatalok döntő többsége nagyon jól néz ki, van stílusa és emiatt jól érzi magát a bőrében, rengeteg önbizalma van. Az ilyen emberek általában az élet minden területén is sikeresek. De miért ennyire igazságtalan az élet, hogy csak az maradhat életben és az érvényesülhet igazán, aki szépnek született és attraktív külsővel rendelkezik? Cáfoljatok meg ha tudtok!

2016. febr. 1. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Igen, így van. A szép embereknek csodás, gondtalan élete van.

Nekem pl kevesebb áfát kell fizetnem, mint neked, a szekrényem teteje EGYÁLTALÁN nem porosodik és díszpolgárnak választottak egy tibeti és egy japán városban is.


Ezzel szemben te? Pfff.

2016. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

A szépség meg az önbizalom nem feltétlenül jár együtt.

Ismerek sok gátlásos jó külsejű embert. És sok nagyon magabiztos teljesen átlagos vagy átlag alattit.

Na meg magabiztosságot nem is csak kizárólag a külső adhat.

Az élet élvezete meg nagyon bonyolult dolog, ahhoz inkább ész kell, hogy tudd, mivel nem kell foglalkozni és mivel kell. Meg egy fajta lelkivilág, hogy ne mások véleményével legyél elfoglalva, hanem valóban a saját életeddel.

2016. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

Nem igazán értek egyet ezzel. Ez esetben te addig nem lehetsz boldog, amíg azt képzeled, hogy a boldogsághoz az kell, hogy úgy nézz ki, mint az általad preferált emberek.


A szépség, azon felül hogy borzasztóan relatív, ráadásul múlandó. Ha valaki kizárólag a külseje miatt kerül előnybe bárhol, az ritkán tart sokáig...

2016. febr. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
22%

Így, ahogy leírtad szerintem ez nem igaz. Az, hogy valaki jól nézki vagy kevésbé vonzó/szép/előnyös magában nem jelent semmit, az élet élvezete sok minden máson is múlik. Viszont az biztos, hogy aki kellmes testi adottságokkal rendelkezik, annak könyebb elfogadnia és szeretnie magát.


+1: az ilyen fesziválozós videók promóciós anyagok, nyilván olyan anyagot használnak ami eladja az eseményt "kívánatos", ráadásul az, hogy nyáron egy hetet végigbulizol nem igazán jelenti az életed általános élvezetét.


+2: a stílus olyan dolog ami nem a szépséggel jár, hanem sokkal inkább az ember hozzáállásának kifejeződése, kis odafigyeléssel és befektetéssel bárki felállíthat egy számára megfelelőnek tartott perszónát.

2016. febr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Nem. Viszont a depressziós emberek, akik nyavalyognak és ilyen kérdéseket tesznek fel, azért nem élvezik az életet, mert nem magukkal foglalkoznak, hanem azzal, másnak miért jobb, könnyebb, stb.
2016. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8%
Ez így van. Ronda vagyok, mindenhonnan kiközösítenek, nem kapok munkát, nincsenek barátaim, az utcán beszólogatnak. Ha nagy ritkán elmegyek valamerre szórakozni, kinéznek onnan, rólam soha egy fotó sem készül, mert ott is csak a szépeket fotózzák stb...
2016. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

Amit te láttál, az egy jól sikerülhetett REKLÁMANYAG/promo.

Ha elmész egy fesztiválra, akkor bizony leginkább kialvatlan fiatalokat találsz, ami teljesen érthető, mert minden programot és minden bulit ki akarnak élvezni.

Te meg jól beszoptad a reklámot...:)

Ráadásul én olyan randa vagyok, hogy Zámbó Árpi hozzám képest maga Apolló...

És még csóró is vagyok...

De bazi nagy társaságom van, két cintányért összevernek, nekem már ott a helyem, és teljesen jól érzem magam a bőrömben.

Igaz, nem foglalkozom mások véleményével, nincs megfelelés-kényszerem, imádom a barátnőimet és a barátaimat, és nem siránkozom olyanon, amin magam is tudnék javítani, ha kilépnék az önsajnálatból...

2016. febr. 2. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy ez hülyeség, de én úgy vettem észre, hogy a gazdagabb családokból származók néznek ki olyan igazán szépen (jó persze vannak kivételek), és nekik van pénzük bulizni, sok barátjuk van (vagy akár érdekbarátjuk). Olyan ruhát vesznek, amilyet szeretnének, így alap dolog a stílus. Persze, hogy sikeresek, elvégre protekciójuk van anyuci-apuci által.:D
2016. febr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

"De miért ennyire igazságtalan az élet, hogy csak az maradhat életben és az érvényesülhet igazán, aki szépnek született és attraktív külsővel rendelkezik?"

Ez a természetes kiválasztódás része. Egy fajnak valamely egyede akkor számít szépnek, kívánatosnak, ha egészséges, és magán hordozza a faj jellemző külső jegyeit, arányait. Egy vonzó archoz pl elengedhetetlen a sima bőr (ehhez kell az egészség) szimmetrikus és az emberi szemmel nézett arányos berendezés.

Ezen túlmenően alapvetően 2-es versenyzővel értek egyet. Hadd jegyezzem azonban meg, hogy velem együtt valószínűleg ő sem küzd különösebb kihívásokkal a kinézetét illetően. :-))

2016. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az nem igaz, hogy amit te látsz az reklámanyag/promo. Voltam fesztiválon többször is, csak szép lányok és jó pasik vannak. És valóban igaz, hogy a rondákról, mint rólam, nem csinálnak partifotót.
2016. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!