Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnék hogy felpezsegjen...

Mit tehetnék hogy felpezsegjen az életem minden téren?

Figyelt kérdés
Nos 20 éves férfi vagyok . Tavaly érettségiztem és közel 6 hónapja dolgozom egy gyárban ami egyben az első melóhelyem is. Megmondom őszintén nem nagyon érzem jól magam ott. Fekete bárányként érzem magam ahogy annó az iskolában is. Mindig engem közösítettek ki és engem néztek ki bűnbaknak. Megaláztak,basztattak mindenért. Lehetséges ez a kisugárzásom miatt? Én általában az emberekkel kedves vagyok és mindenkinek segítek amiben csak tudok munkatársakkal is stb. Mióta nincs suli kb életem sincs. Bejárok dolgozni és ennyi.Régebben sem volt húde nagy társasági életem de azért többször láttam korombelieket. Attól tartok ha így folytatom se barátnőm nem lesz se barátaim. Bár tudom hogy ha eddig nem sikerült barátokat szerezni és barátnőt akkor itt már valami súlyos gond van. Tisztába vagyok magammal milyen vagyok. Szorongok, önbizalomhiányom van, szociális fóbiám is de mégis hiányoznak ezek a dolgok nekem is. Sosem volt még barátnőm . Kb mindenki lapátra tett vagy akinek tetszettem az nekem nem jött be vagy külsőre vagy belsőre sajnos. Úgy érzem hogy emelett a munka mellett meg vagyok lőve. Tudni kell rólam hogy engem nem keres senki, se volt osztálytárs se rokon. Eddig mindig én voltam az aki kereste az embereket több kevesebb sikerrel de visszajelzést úgymond még nem kaptam.És úgy gondolom hogy egyoldalú barátság vagy emberi kapcsolat nem létezik. Néha szoktam 1 barátommal eljárni bulizni bár ő is ilyen tipusú mint én. Sokan észrevették hogy miért vagyok ilyen komor meg szomorú de kérdezem én ilyenkor hogy minek örüljek?! Tudom hogy vannak tőlem szerencsétlenebb emberek de jelen állás szerint nekem ez most igen nagy probléma. És a fent leírtakat súlyos pszichés háttere van..Ebben biztos vagyok( kóros izzadás stresszhelyzeteknél, gátlások stb) Voltam már régebben 3 pszichológusnál is de úgy gondolom h ennél komolyabb a gondom. Tényleg nem fontos a mai világban ha valaki kedves és segítőkész az emberekkel? Mert én ezt látom. Engem nem vesz senki észre vagy látják rajtam hogy valami gond van velem. Tehát a kisugárzásom is okozza ezt az efajta életet? Nektek van ilyen tapasztalatotok ? És milyen tippeket tudtok adni? Ui: Amúgy 175 cm vagyok, sötétbarna haj,zöldesbarna szem. Hébe-hóba járok konditerembe és futni is. Talán a külsőmmel is van gond. Köszönöm hogy elolvastál :)

2016. febr. 3. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilse Hay: Kezdj el élni


Brian Tracy: Maximális teljesítmény


Youtube: Főnix szeminárium

2016. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek nem érnek már semmit bocsi
2016. febr. 3. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sokat de Te tudod. :) Sok szerencsét!
2016. febr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a sok segitséget.
2016. febr. 3. 13:35
 5/6 anonim válasza:

Szia! :)

Ha gondolod írj nekem üzenetet, én is úgymond hasonló helyzetben vagyok. Az olvasottak alapján sok mindenben magamra ismertem. :) 20/L

2016. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,


Nem biztos, hogy veled van a baj, lehet, hogy egyszerűen peches vagy és olyan környezetbe voltál idáig, ami nem neked való. Ne magadat ostorozd, inkább próbálj meg továbbtanulni. Az sem lesz könnyű, de hosszú távon mindenképp megéri. Normális körülmények között dolgozhatsz normális emberekkel jó fizuért. Szurkolok!

2017. okt. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!