Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, pedig nincs...

Magányos vagyok, pedig nincs is okom rá, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

20 éves egyetemista fiú vagyok. Sok ember van, akikkel nagyon jóban vagyok, és van egy maréknyi, akikkel igazi, mély barátságot ápolunk, és ők mindig ott vannak nekem, mindig eljárunk szórakozni, stb.

Van szerető, nagy családom, akik ugyan kicsit flúgosak, de azért szeretem őket.

Objektíven nézve sok pozitív visszajelzést kapok a külsőmet illetően, szóval azzal sem kéne, hogy legyen probléma; intelligensnek tartom magam, magabiztosnak, stb.

Viszont mégis egyetlen szegmense van az életemnek, ami teljesen üres, az pedig a „szerelem”. Egyszerűen már az is rossz, hogy leírjam ezt a szót, mert úgy érzem, soha nem lesz benne részem. Számtalanszor utasítottak vissza, akik pedig nálam próbálkoznak, biztos, hogy nem jön be az illető, és fogalmam sincs, hogy mit csinálok rosszul.

Keresem, keresem, de azt mondják, ezt nem lehet se keresni, se erőltetni senkivel, akkor talál rám, amikor egyáltalán nem számítok rá – csakhogy én a nap minden percében számítok rá, és nincs semmi, ami elterelné a gondolataimat :( Az összes ismerősöm, aki párkapcsolatban él, mind-mind ugyan azt mondják: véletlenül találkoztunk... csak úgy összefutottunk itt meg ott. Egy ilyennel mit lehet kezdeni, hogy generáljak magamnak egy véletlen egybeesést? A legsz*rabb kedvem közepette is ráerőszakolom magam, hogy elmenjek szórakozni, hogy HÁTHA MA.

Szerintem lassan már depressziós vagyok, néha előfordul mostanában, hogy elbőgöm magam, amikor egyedül vagyok, pedig ezelőtt ilyen SOHA nem fordult elő.


És egyáltalán nem tudom, hogy mit csináljak :/



#magángy #egyedüllés
2016. jan. 30. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Kösd le magad jó dolgokkal, a boldogság egy dolog a párkapcsolatban, de számos más negatív dologgal is jár. Egyáltalán nem biztos, hogy ha lenne párod, boldog lennél. Manapság már nagyon felszínesek az emberek, igaz szerelem ritka, az igazi harmónia. Ne törődj ezzel, és hogy másoknak van nője. Mondjuk nekem sincs, néha rossz, de bármikor összejöhet.
2016. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne add fel, járj bulizni, kocsmázni, előbb utóbb valakivel összeakadsz, meg egyetemen is vannak jó csajok. lehet, most emiatt vagy érzékenyebb, de addig is tűzz ki célokat, kösd le a figyelmed, sportolj és jobb lesz a közérzeted
2016. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyanokra, akik a romkom világában nőttek fel, és olyanokat magyaráznak, hogy ne erőltesd, majd rádtalál, meg az igaz szerelem megvált, ne hallgass.


Nem kell görcsösen erre izgulni, de igenis járj el több helyre, próbálj ismerkedni, új kapcsolatokat szerezni, amikből kialakulhat valami. A várakozással sose lesz semmi.


A véletlen összefutás meg nem jelent semmit, simán lehet "lekoptató" szöveg. Lehet ciki módon jöttek össze, szimplán nem akar erről beszélni, mert nem volt semmi különleges, vagy akármi. Ha elmész mondjuk beülni valahova és találkozol a jövőbeli pároddal, akkor erre is rálehet majd mondani, hogy véletlen volt, semmi jelentősége.

2016. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden egyes szavad átérzem...
2016. febr. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!