Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Tobbi lent

Mit tegyek? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Halihóóó

Phfu. Mesélnék.

Szóval, biztos sokatokkal van olyan, hogy egyedül érzitek magatokat. Nos velem is ez van. Egyre inkább érzem, hogy értektelen vagyok. Senkit sem érdeklek. Mostanában nagyon sok rossz történik velem, és barátnőm is mondja, hogy Ő itt van velem, igazából érzem hogy le se szar.

Senkinek sem mondom el mi a bajom, valamelyik nap voltunk a szüleimmel orvosnál, mert szúrt a szívem meg ilyenek. Ott adtak nyugtatót, azt mondták ideges vagyok, szorongok. Kérdezgették, hogy van a szerelmem, volt e veszekedés suliban, persze ezekre nemet mondtam. Mivel veszekedés nem volt, de úgymond "szerelem" az van,de sajnos a fiú le sem szar, Nem is köszön ha találkozunk. Régen pedig mindig beszélgettünk. Legjobb baráton volt. Meghallgatott ha volt valami bajom. Majdnem össze is jöttünk, csak elment a suliból. Ezért is nagyon rosszul érzem magam, rengeteget sírok. Persze ezt (mostanáig) senki nem tudta. És fogalmam sincs mit csináljak. Van egy osztálytársam is aki mindig belém köt. Legtöbbször oda szúr, ahol legjobban fáj, és rohadtul szarul esik.Családomnak, és a barátaimnak sem mondom el. Egyik barátnőmnek mondtam el egy kis részét, de őszintén megbántam.. Lehet ez bunkóság, de mostanában nem is érdeklem. Váltunk pár szót és ennyi, beszélget utána a barátjával. Persze teljesen megértem őt hiszen "dúl a láv", de azért a helyébe én foglalkoznék a barátnőjével:D Facebookon is váltunk néhány szót, de ott sem érdeklem nagyon, szóval elszoktam köszönni és nem is írok neki. És félek, hogy lehet elmondja valakinek, ezért bántam meg, hogy elmondtam neki Semminek érzem magam.. Fogalmam sincs mit csináljak :'), Olyan rossz minden... És sajnos, ez még nem minden.

Köszönöm, annak aki elolvasta (ha elolvasta valaki,). Megértem ha senkit nem érdekel, de muszáj volt kiadnom magamból.:")..



2016. febr. 7. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
De érdekelt, szívesen elolvastam.. Velem is már volt/van hasonló úgyhogy megértem.
2016. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Köbö így vagyok én is! Csak nekem még van millió problémám ezeken kívül. Neked van esélyed talpra állni! Sok sikert mindenhez! ;)
2016. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Te biztosan nem vagy értéktelen, ne gondolj ilyenekre, kérlek!


Talán megpróbálhatnál beszélni a barátnőddel, hogy úgy érzed, elhanyagol és többet kellene beszélgetnetek, hátha akkor jobban tud segíteni legalább a társaságával. De hogy lehet az, hogy a fiúval majdnem összejöttetek, most pedig nem érdekled? Ha tényleg így van, nem is tudja, mit veszít. Tudom, hogy mennyire rossz, ha piszkálnak, viszont tényleg az a legjobb, ha egyszerűen elengeded a füled mellett.


Lehet, hogy új barátokat kellene keresned, ők segíthetnek, hogy jobban érezd magad. Biztosan van valami, amit szeretsz csinálni, jó vagy benne, azzal is foglalkozhatnál. Lehet, hogy segítene, elvégre sikereket érsz el, ami ad egy kis önbizalmat és önbecsülést. Kitartás, remélem, minden jobbra fordul! c:

2016. febr. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!