Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 14/f vagyok. Miért nem barátko...

14/f vagyok. Miért nem barátkozik velem senki? lenne pár kérdésem. Többi lent.

Figyelt kérdés
tehát... Miért félek az emberektől? 5 ben felvágtam az erem és folyton vagdalom magam. Miért közösítenek ki? miért hívnak melegnek ha van barátnőm? Velem miért nem foglalkoznak? miért nem tudok nevetni semmin? miért van az hogy napokig nem eszek? Miért nem merek senkinek visszaszólni? és végül az fájna ha a sínekre ugranák a vonat elé? ha megölném magam a pokolra jutnák?

2016. febr. 9. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak gyengébb időszakai, de van akinek tartósan elmegy az önbizalma és különböző okok miatt depresszióba eshet. Lehet nálad is ez a helyzet, de ismerni kellene a probléma forrását. Gondolom törődésre vágysz, de ez nem egyszerű helyzet.


Szólj a szüleidnek, keressetek fel egy szakembert, próbáld feltárni mi miatt érzed ezeket. Az öngyilkosság, magad vagdosása nem megoldás.

2016. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szakemberről hallani sem akarok!
2016. febr. 9. 19:53
 3/6 A kérdező kommentje:
hahóóó! :(
2016. febr. 9. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is, sajnálom, ha nyers leszek, de a ezeket meg kell említenem/kérdeznem:

5.-ben felvágtad az ereidet?( Gondolom, nem egy érre fókuszáltál...és nem 5.osztályban...és egyátalán, miért?)

Hogy lehet barátnőd, ha ki ennyire ki vagy közösítve, és szarul vagy?

*ugranék

*jutnék

A válaszaim pedig:

Gondolom, azért közösítenek ki, mert 5.-ben felvágtad az ereidet,és ...ez nem túl megszokott.

-

-

-

-

-

(Amikre nem tudhatom a választ)

Meglepő módon, fájna, ha kiugranál egy vonat elé.

-

(Erre a kérdésre a válasz attól függ, melyik hit, Isten, az,amit elfogadsz, és tisztelsz...olvass utána.)

Nem tudom eldönteni,hogy csak egy troll vagy, vagy egy ennyire átlag alatti inteigenciával rendelkezel, de élveztem a válasz írását, szóval nem is érdekel.

2016. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szólj vissza nékik, mi a legrosszabb ami történhet, megvernek? Durr bele és akkor mivan. Kezddj el edzeni, de ne valami selejt kuzdosportot. Súlyzókkal, konditeremben. Egy tekintélyt parancsoló izomtomeg sokkal tobbet er ilyen helyeken mint az h tudsz rugdolozni. Mert igy már 99%-ban nem is fognak emberkedni
2016. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és amugy a poén megoldás Mindenre ;)
2016. febr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!