Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Szinte senki...

Miért van ez? Szinte senki nem barátkozik velem az osztályban 9. -es vagyok. Ha valakire rá mosolygok az osztályban akkor se mosolyog vissza meg semmi. Olyan rossz. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Csak egy barátnőm van akivel általános iskolában is már elég jóba voltunk..és csak vele tudok lenni:\
2013. szept. 6. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez az első hét, nyugodj meg :) Legyél kedves és nyitott és szállj be a közös programokba. Reggel magabiztosan köszönj mikor belépsz a terembe :)

Menni fog ez az első hét csak :)))

2013. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

9.-es vagy, akkor gondolom új iskola, új osztály, ugye? Ez még csak az első hét, nem kell megijedni!

Ne csak rájuk mosolyogj, és várd a csodát, menj oda és beszélgess velük! Találj olyat, aki egyedül van és menj oda hozzá! Kell még 2-3 hónap, hogy kibontakozzon mindenki, második félévre már teljesen más lesz a helyzet! :)

2013. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy értem, második félévre már az osztályban mindenki ismer majd mindenkit, és nagyjából kialakul egy normális osztályközösség.

Barátokat így, az elején jó szerezni! :)

2013. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:((( de már mindenki jóban van mindenkivel csak velem nem..
2013. szept. 6. 18:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha nem késő! Csapódj oda akkor 2-3 emberhez, beszélgess velük, kérdezz róluk!

Ha nem vagy elég magabiztos, akkor tartson veled a barátnőd is! Szurkolok!!

2013. szept. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legjobb barátnőmet 9.-ben ismertem meg, novemberben :) Addig ide-oda csapódtam jó kapcsolatokat alakítottam ki.

Fel a fejjel, kicsit fejlesztgesd az önbizalmadat a hétvégén és kezd új lappal hétfőn :)

2013. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, azóta mi történt?

Egyébként eleinte én is valahogy így voltam, nálunk gólyatábor volt és csináltak egy csoportot facebook-on az osztálynak, és ott ugye az egész osztály szinte összeismerkedett és táborban is olyan gáz volt, hogy már mindenki ismert mindenkit, csak én nem...ott inkább a másik osztályból lettem nagyon jóba egy lánnyal, meg abba az osztályba jár barátnőm is, akivel osztálytársak voltunk régen, szóval csak velük lógtam. De szeptemberben, amikor elkezdődött az iskola, odamentem a lányokhoz és aki szimpatikus volt, azokhoz odacsapódtam szünetekben is meg minden és így 2 lánnyal az osztályból nagyon jóba lettem, meg még van pár lány, akikkel szoktam 1-2 szót váltani. A fiúk közül is vannak, akikkel szoktam beszélgetni.

Szóval ha még nem sikerült volna beilleszkedned, sok sikert! :)

15L

2013. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!