Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gyűlölöm az embereket?

Gyűlölöm az embereket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom miért érzek így, de ki nem állhatom az emberi társaságot. Ha reggel felkelek már hányni tudnék, mert suliban emberekkel vagyok körülvéve. Az osztálytársaim irritálnak. Mindegyik egy degenerált kretén és amikor haza jövök nem tehetek róla, de a szüleimmel is bunkó vagyok. Apámat ki nem állhatom, pedig próbál közeledni hozzám, de egyszerűen gyűlölöm. A hugom bármit csinál idegesít. Sokszor azt kívánom bárcsak egyedül élnék ahol nem kell másokat elviselnem. Anyám próbálja megfejteni miért vagyok ilyen, de magam sem tudom csak így érzek. Sokszor mondogatja, hogy pszihológusi eset vagyok mostmár ő talán tudná miért viselkedek így. De én nem hiszek ebben mégis mi olyat tudna az az ember amit még én sem , hogy miért vagyok ilyen. Egyszerűen csak van ez az érzés. Egyedül jól érzem magam, de ha van itthon valaki inkább kifutnék a világból. Néha van csak olyan, hogy elhatározok valamit, pl hogy tanulás terén javítani fogok, de ez max 1 hétig tart aztán visszaesek.Egyszerűen leszarok mindent, de nem tudom miért. Van olyan aki szintén így van vagy így volt ezzel. Ha sikerült kigyógyulnia ebből akkor hogyan?
2016. jan. 28. 17:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja amúgy 18 éves fiú vagyok.
2016. jan. 28. 17:27
 2/9 anonim ***** válasza:

"Nem tehetek róla"


Pedig de.Hisztizel mint egy 2 éves akitől elvették a cumisüveget.Szexuális élet?Talán le kéne csapolni a mérgedből.A másik meg hogy a szüleidet nem kell szeretni de tisztelni igen.Ebben nincs apelláta, anyád megszűlt, felneveltek apáddal szóval ha annyira telik hogy bunkóskodj velük akkor inkább fogd be a szádat! ;) Ha ennyire mehetnék vagy akkor menj ha tudsz, talán ha rá áll a munkára a kezed tanulsz egy kis tiszteletet és megbecsülést hogy milyen jó helyed volt anyádék mellett kisfiú...Felkaphatod a vizet de ez vagy, egy hisztis kisfiú, viselkedj férfimódra.

2016. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szabad lesz felhivnom a figyelmedet, hogy mindezt embereknek irtad le!!!!!
2016. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"De én nem hiszek ebben mégis mi olyat tudna az az ember amit még én sem "


Mondjuk mert a pszichológusnak az a szakmája, hogy feltárja a viselkedésed okait, akár a tudatalattiig leásva?

Egyébként meg a hozzáállásodon kell változtatni. Vedd észre a jót is az emberekben! A szüleid törődnek veled, ha nem tűnt volna fel, a húgod pedig még csak egy gyerek... Ami pedig az osztálytársaidat illeti, nem hiszem el, hogy degenerált kretének lennének. Szerintem van bennük is érték, csak te nem akarod meglátni. Próbálkozz.

2016. jan. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Átérzem én is amit érzel. Minden nap ezt érzem. Bár több vagyok mint te meg suliba sem járok már.
2016. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó az úgy nagyon szar lehet. De amúgy nálam nem ennyire vészes ahogy leírtam csak kiváncsi voltam a véleményekre. De amúgy nem vagyok ilyen csak néha ha rám jön az öt perc de az is csak egy egy nap, de itthon már tudják, hogy akkor békén kell hagyni. Valszeg valami utóhatása a hároméves agyhártyámnak.
2016. jan. 28. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez utóhatása az intelligencia hiánynak. Úgy hívják a kórt, hogy beképzelt, bunkó paraszt.
2016. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Neked is csak ugyanazt tudom mondani, hogy ezt én is átéltem, de kifogsz belőle nőni. Fel a fejjel
2016. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megnyugtatásul az elzárkózás nem utal az intelligencia hiányára inkább az ellenkezőjére. :D


Szerintem az a bajod, hogy nincsenek olyan barátaid akikkel igazán jól el tudsz lenni. Legalább azt a lányt keresd meg akivel jól érzed magad. :)

2016. jan. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!