Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy fogadjam el hogy barátok...

Hogy fogadjam el hogy barátok nélküli örökszűz maradok mert rosszul sikerültem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 17 éves fiú vagyok es nem már (3 éves) kiskorom óta TIKKelek és olyan kellemetlenul érzem magam mindenhol.


Például ha megyek a vonaton akkor nagyon nehezen tudom visszafogni magamat hogy ne csináljak valami mozgást és ezért néha akaratlanul is lesz 1 nagy mozgás.


Az a baj az összes testrészemmel szoktam csinálni, de nem egyszerre.. Van hogy fél évig ezzel, fél évig azzal kell csinálnom.


Nem merek társaságba járni mert olyan rossz hogy mindig azt érzem hogy néznek.


Mindig otthon adom ki magamból mikor nem lát senkisem.


Így barátnőm sem lehet soha és szűz is maradok..


Szerintem csúnya is vagyok, de még soha nem adott nekem visszajelzést senkisem.


Prostihoz meg azért nem megyem mert ha 1x kipróbálom milyen akkor szeretném máskor is csinálni, de nem lehet majd és az nagyon rossz érzés lenne.


De ha lenne is barátnőm akkor szerintem tuti hogy nem bírná ki mellettem.

Egy szimpla együttalváskor is nagyon nagy feszültségek lennének bennem.


Nem olyan brutális mozgások mint amik a videókon vannak, nekem nagyon enyhék, de sosem állnak le. (Vagyis egész életemben ez volt és lesz)


Néha elgondolkozom azon hogy miért pont nekem kell ezt csinálnom. :( Persze nem kívánom hogy másnak legyen ez, de akkor is.


Hogy fogadhatom el könnyebben hogy nem lehet életem? Mert egy barátom sem volt még sosem és lánnyal még sohasem beszéltem.


Tudom vannak akik rosszabb helyzetben vannak és mindig tesznek ellene, de nekem nincs olyan nagy akaraterőm mint nekik. :(


2016. febr. 9. 22:43
 1/6 A kérdező kommentje:
... Éves fiú vagyok és már*....
2016. febr. 9. 22:47
 2/6 anonim ***** válasza:
17 éves vagy. Tényleg egész életedre le akarod írni magad? Menj el jógázni, vagy keress fel természetgyógyászt. Járj utána a "tikkelésnek", mert el lehet hagyni.
2016. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem áltatnálak olyanokal hogy majd lesz jobb nem tart ez örökké az tény hogy lányok nagyon sok félén gondolkodnak és sok olyan van akit ez nem zavarna rövidebb távú nem túl nyilvános kapcsolatnál, tartos kapcsolatra aligha talalsz baratnöt, 1 dolog legyen az életetben ami elörehajtson amiért már évek ota felkelek és mindig erőt ad tanuljak meg angolul és kerüljek ki külföldre az ujrakezdés reményében, tikelésed valoszinuleg ott is megmaradna de igazábol szerintem tulreagálod ha nem olyan sulyos, szerintem csak te érzed ugy hogy fura ez énis hasonlo vagyok néha ha tikkel 1-2 picit a szemed senki nem fog hülyének tartani ha nem ugy viselkedsz, remélem talalász magadnak majd olyan célt ami hajtani fog és nem fog többet ez érdekelni és elnyomod a gátlásaid ne érezd magad hibbantnak vagy furának mert akkor télleng az leszel és 1 tipp én mikor nagyon padlon vagyok sorozatokat kezdek el nézni
2016. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy gyógyszert kapsz-e rá, orvossal minden lehetőséget kimerítettetek-e. Az ebben járatos pszichiáterek a betegségteher elviselésében is tudnak segíteni, vannak biztos betegszervezetek is.

A betegséged nem indokolja, hogy ne legyenek barátaid. Ha megkeseredsz, magadba zárkózol, az annál inkább.

Feltűnő és súlyos fogyatékosságokkal vagy súlyos életesemények után is lehet boldog életet építeni.

Pl. Akiknek a vastagbelét kivezették, az is elég szörnyen hangzik, de nemrég naptárt is kiadtak gyönyörű stomás nőkkel és ott is a betegszervetek, önsegítő csoportok nagyon erősek.

A világ nem olyan mint amilyennek kamaszként látja az ember és nem csak egyfajta elvárás rendszer szerint mérettetik meg. Nem azok sokszor a boldogok és sikeresek, akik "hibátlannak" indultak.

Nem hiszem, hogy értelmes embert zavarna a barátkozásban az, amit leírtál.

2016. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Clay Morrow ***** válasza:

Mérlegelj, gondolkozz. Gondolom a józan gondolkodás megy.

Mérlegeld, mi éri meg neked jobban és mi a valószínűbb. Hogy elhagyod a tikkjeidet és megváltozol? Egy új, jobb ember leszel? Hát ezt nem hiszem, és gondolom te sem. Ahogy te is említetted, nincs akaraterőd, akkor minden kis esélynek is véget vetettél. Ha nincs akarat, semmi nem lesz. Ha pedig képtelen vagy változtatni így jártál, bele kell törődni. És nem a tikkjeid miatt nincsenek barátaid, barátnőd. Annyira rágörcsölsz gondolom erre, hogy bemeséled magadnak ezt és valahogy ez sugárzik rólad, mások pedig megérzik.


Hogy törődj bele? Simán, másnak sikerült, neked is menni fog. Hidd el, könnyebb lesz beletörődni, elfogadni mint változtatni. Én nem ellened vagyok, nem akarlak leírni, de legyünk őszinték: még is mi változna e pár év alatt? 17 vagy már, lassan felnőtt és elmondásod szerint még barátaid sincsenek, akkor hogy boldogulsz majd az életbe? Legtöbben tinikorban kitapasztalnak elég sok mindent, mire elérnek 20 éves korhoz, már van némi tapasztalatuk az élet terén. Te így hatalmas hátrányban vagy, mert ha össze is jön később, mert nincs meg a tapasztalat, nincs rá garancia, hogy működni fog. Én sem vagyok egy sikeres személy, nőt is csak egyet tudtam meghódítani, de azt sem bírtam megtartani. Viszont igaz barátom akad, így erről nem panaszkodok, és egy kisebb baráti köröm mindig volt.

Én azt mondom, törekedj elfogadni magad és a tényeket. Nem olyan nagy dolog, hogy nem lesz nőd vagy barátod. Csak kissé nehezebb az életed. Gondolj arra, hogy te az életet a HARD- nehéz fokozaton játszód, ez vigasztaljon..

2016. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Molyember ***** válasza:
Tényleg nem rosszindulatból kérdezem, de miből gondolod, hogy sosem találsz olyan lányt, aki szintén tikkel?
2016. febr. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!