Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyik magyar városba érdemes...

Melyik magyar városba érdemes költözni? Vagy inkább csak külföldben gondolkozzak?

Figyelt kérdés

Szeged közelében lakom már 21 éve azaz amióta megszülettem. Itt sajnos nem sikerült megtalálnom a boldogságot, munka nincs, az emberek többsége szemét. Az iskolában mindig ki voltam közösítve, 1 éve már nem járok iskolába és most teljesen magányos lettem. A Facebookon se beszél velem senki sem. Itt esélyem sincs a normális életre, egyetemre se tudok itt elmenni. Jelenleg közmunkán vagyok, de nekem ez egyszerűen nem életcél. A szüleim betegek, de őket beadom szociális otthonba, nem törődöm tovább velük.


Elakarok költözni és teljesen tiszta lappal újra kezdeni mindent.


Melyik magyar várost válasszam ahol munka is van és olyan fizetés amiből meg is lehet élni? Vagy mindenképpen külföldre menjek? Ez sem akadály.


2016. febr. 13. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"szüleim betegek, de őket beadom szociális otthonba, nem törődöm tovább velük"


Nem vagy semmi az tuti.

2016. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Felcsút :)
2016. febr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha választhatsz inkább külföld
2016. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gondoltál arra, hogyha mindenki szembe jön, akkor lehet, hogy te mész a frontális oldalon? XD

Persze nem itelkezem, nem ismerem a helyzeted. Szerintem ha megteheted, és nincs honvagyad, akkor egyertelmuen kulfold.

2016. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
külföld. itt semmire nincs garancia...esélytelen itt minden
2016. febr. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!