Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Hogy tudnám elterelni a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Ma egy elég nagy csalódás ért és el sem tudom képzelni hogyan teszem túl magam rajta. Vannak barátaim, velük megbeszéltem a dolgot, de nem igazán segített. Nekem egy férfi kell, elég, ha csak szimplán normális levelezek vele és addig sem a másikra gondolok.

Regisztráljak valami társkereső oldalra? De nem feltétlenül társat akarok, csak egy beszélgetőpartnert. Nem tudom mit csináljak, annyira friss ez a csalódottság, még nem is sikerült megemésztenem a dolgot :(


2012. dec. 20. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan lány vagyok, de szívesen beszélgetek veled :) Ha gondolod írj privit! 16/L
2012. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm !! Mindjárt írok!

ja igen, és az lemaradt, hogy 20/L (bár a nem egyértelmű:) )

2012. dec. 20. 15:26
 3/9 anonim ***** válasza:

"Ma egy elég nagy csalódás ért és el sem tudom képzelni hogyan teszem túl magam rajta."


Ilyen az amikor valaki kamuzik:D

2012. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi volt az a hatalmas csalodas?
2012. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Némelyik pasi teljesn nem normális, csupán az.
2012. dec. 20. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ha bovebben kifejtened, talan mas is hozzafuzhetne valamit, de nekem vegulis edesmindegy.
2012. dec. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Írok neked privát levelet!
2012. dec. 20. 16:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Az okokra én is kíváncsi lennék, habár igen amikor megcsalnak valakit vagy elhagyják vagy hasonló annak vannak előjelei, ha nem veszi az illető akkor vagy vak vagy vakon hisz neki mert annyira nagyon szereti őt.


Ha gondolod írd meg mi volt az oka, miről is van szó, amiben egy "barát" sem tudott segíteni.


Egyébként a barát az barát, nem pedig haver.

És igaz barátja az embernek nagyon kevés van.


Sokakra azt mondjuk h barát holott max ismerős vagy bulizótárs.

2012. dec. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez igaz, ami a barátokat illeti...

Írok privátot!

2012. dec. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!