Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szociális fóbia, erős félénksé...

Szociális fóbia, erős félénkség ellen jó ötlet prostihoz járni?

Figyelt kérdés
Talán segítene feloldódni és kevésbe félnék emberek között.
2016. márc. 2. 13:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
hogyne,kitünő ötlet csak számíts kb.15ezret\óra, egy jobbik fajta,aki már beszélni is tud. a pszihomokus is eza ár kategória csak még meg sem dughatod 😹
2016. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

"pszihomokus is eza ár kategória csak még meg sem dughatod"

Csak egy pszichológus fel tudja tárni a benned rejlő problémákat, és tud tanácsot adni, míg egy prosti nem :D


Olyan ez mintha a pocakos ember azt mondaná, hogy áhh túl drága a kondi bérlet, inkább veszek belőle 10 sört.

2016. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
32%
Meg ahogy írták, sikerélményt sem hoz, mi a siker abban hogy fizetsz valakinek olyan dologért, amit normális ember ingyen kap :D
2016. márc. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
27%
hülyeség ,ne hallgass rájuk.menj prostihoz! pszihomankához ne! én kondizni is járok és sört is szoktam venni mégsincs pocakom,kockás a hasam 😝
2016. márc. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%

"Ezen elvileg csak úgy lehet segiteni ha beleveted magad a mélyvízbe, emberekkel beszélsz érintkezel, tehát szembemész a félelmeddel."


Nyilván a prosti fog segíteni..

Ha igazán szembe akarnál nézni, akkor megemberelnéd magad és ismerkednél emberekkel. De, ha úgy érzed, ez segítene, akkor tedd azt.

2016. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze a szociális fóbiának ahhoz, hogy nem tudsz kivel dugni? Nekem azzal volt bajom, hogy köszönjek vagy megszólaljak, nem azzal, hogy bassszak.


Ez olyan, mintha járni nem tudnál, de már keringőzni akarnál. Előbb állj meg a lábadon.


Pszichológus meg van ingyen is.

2016. márc. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Adamka1119 ***** válasza:
Fóbián nem segít a prosti viszont lesz egy jó órás programod. Én ajánlanám neked ha unatkozol.
2016. márc. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy a prosti segíteni fog a te lelki problémáidon???


Ez csak nekem kissé irracionális...


Jobb lenne, ha emberekkel beszélgetnél. Találnál egy érdekes hobbit, nyelvet tanulnál... Egy házikedvenc is segíthet rajtad, különösen, ha sétáltathatnod kellene. így lenne okod kimozdulni otthonról... :)


Nekem a legutolsó ami eszembe jutna, a prosti! XD Őt csak fizeted azért, hogy elvégezze amire vágysz, de ettől még a lelked nem talál megnyugvásra...

2016. márc. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%

Nem mert még a számodra esélyes csajok is - akikkel egyébként össze jöhettél volna - le fognak nézni ha esetleg híre megy.. És amúgy is kúrvákhoz a cigányok járnak meg alkoholisták.

Te bedugnád oda a lompost ahol többen hagyják ott a matériát és a betegségeiket, mint bárhol máshol????

Legyen eszed!

2016. márc. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Utolsó!

Honnan tudnák meg? A kérdezőnek nyilván van annyi esze, hogy ne híresztelje.

2016. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!