Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok láthatatlan?

Miért vagyok láthatatlan?

Figyelt kérdés

Olyan mintha az emberek egyszerűen nem vennének észre, mintha nem is léteznék. A suliban például rendszeresen hagynak ki a névsorból, nem írnak be hiányzónak, a tanárok is sorra az én dolgozataimat és beadandóimat hagyják el. Ha társaságban is vagyok és elkezdek beszélni szinte senki sem figyel rám vagy elkezdenek ők beszélni mintha én ott se lennék. Pedig vannak barátaim és ha csak ketten vagyunk akkor minden rendben, de ha esetleg csatlakozik egy 3.személy én rögtön megszünök létezni. Szerintetek miért van ez?

17/l



2016. márc. 3. 14:09
1 2
 11/15 anonim válasza:
100%
Mert az emberek 95%-a nem társat keres, csak társaságot. Társra most nem szerelmi téren gondolok, hanem barátra, olyan emberre, akivel érdemben el tudnak beszélgetni. De a legtöbb embernek erre nincs szüksége, csak arra, hogy bólogató jánosok vegyék körül, akik szívesen hallgatják, isszák a sirámaik szavait. Ne aggódj, nem veled van a gond Manó ;)
2016. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
láttad már az Another című animét?
2016. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%
Valószínűleg nem a neked való társaságban vagy. :/ Ez nem a te hibád, sőt még igazából nem is a társaságé. De van olyan, hogy egy közegben nem találjuk meg a közös hangot. Ebben semmi baj nincs, keresni kell olyan embereket, akikkel ez megvan. Az osztályom nagy részével én is így vagyok :D ne törődj velük, egy másik társaságban simán lehet, hogy te lennél a társaság lelke :D Ha gondolod, írj nyugodtan! 16/L
2017. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

13as én is írhatok? 😜

23F 😈

2017. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hordjál piros ruhákat, nem leszel láthatatlan.
2017. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!