Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elvileg mindenki megérdemli,...

Elvileg mindenki megérdemli, hogy szeretve legyen, nem?

Figyelt kérdés
Pocsék érzés látni, amikor két barát megöleli egymást, egy pár megcsókolja egymást, nekem viszont ezekből semmit sem jut. Valahol irigy és dühös leszek, ha ilyesmit látok. Rengeteg mindenkivel találkoztam iskolás éveim alatt, és még mindig csak 20 vagyok, de szinte mindenki elfelejtett. Úgy érzem, szülinapomra sem írna senki, ha a FaceBook nem emlékeztetné őket. Magamban kerestem a hibát, és nem egyszer elhatároztam, hogy "na mától másképp csinálok mindent", de hiába igyekeztem, minden maradt a régiben. Úgy érzem, ebbe az egyedüllétbe fogok belebolondulni. Ma már azt vettem észre, hogy a tükör előtt állva magamban beszélek, és ugyancsak ma, nem is olyan rég sírtam és röhögtem is egyidőben (nem örömömben természetesen). Lehet, hogy csak így próbáltam levezetni a feszültséget, de én ezt már nem érzem normálisnak.

2016. márc. 10. 17:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Elit társkereső.hu
2016. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemli, de ez nem azt jelenti, hogy jár.
2016. márc. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid, mivel töltöd az idődet, jársz társaságba?
2016. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A sportokban nem jeleskedem (a focit például egyenesen gyűlölöm is), olvasás, írás, filmek, sorozatok (animék is). A diszkók nem vonzanak egyáltalán, a koncertek egyelőre drágák nekem, és nincs kivel menjek, amúgy meg nem igazán hívnak sehová.
2016. márc. 10. 18:07
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát egész nap otthon heversz, olvasol, írsz, filmezel... és nagyon csodálkozol, hogy nincs társaságod. Szerinted min kellene változtatnod? Valószínű-e, hogy egy szép napon becsenget egy lány, hogy "Lakik itt egy kedves fiú, aki megérdemli, hogy szeressék"..?
2016. márc. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Miket szoktál írni? Ez érdekes.
2016. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mélyen tisztelt 5. hozzászóló: Nem fikázást kértem. Ha lenne más lehetőségem, hidd el, kihasználnám. Azt hittem, ez egyértelmű.

Mellesleg suliba járok és dolgozok.

2016. márc. 10. 18:19
 8/16 anonim ***** válasza:
Na és miket próbáltál ki, hogy jobb legyen? Azt írtad igyekeztél, mi volt az? Nem rosszindulatból kérdem, csak jó lenne átlátni teljesen a helyzetet ahhoz, hogy rendesen lehessen segíteni.
2016. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyedül tényleg sok helyre lehet menni
2016. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mélyen tisztel kérdező: nem fikáztalak. Kérdeztem valamit, méghozzá nagyon helyénvaló dolgot. De akkor már megint csak egy szokásos hisztis ember, aki nem is akar tenni magáért, hanem csak panaszkodik, mert sajnálgatást akar. Am másokkal is ilyen tüskés a modorod? Mert akkor az otthonülés mellett ez a másik ok, amiért nincs társaságod. De komolyan, otthon szenvedsz, agresszív vagy, mi fog így változni szerinted? Ne nekem válaszolj..
2016. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!