Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert van az hogy nem tudok...

Miert van az hogy nem tudok tul lepni valakin?

Figyelt kérdés
sosem voltunk együtt mégsem tudom elfelejteni, pedig sok fájdalmat okozott es sok könnyet hullajtottam miatta. Meg sem tudok másra gondolni. Sokszor szomorú vagyok, abszolút ugy gondolom hogy en hozza illenek o meg hozzam. akkor o miert nem? nagyon nehez
2016. márc. 15. 00:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én se tudtam, sokáig. Aztán eltelt 3 év és már nem érdekel. Számtalan más lehetőség van szerencsére, nem kell egyetlen emberrel foglalkozni.
2016. márc. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Valami nagyon hiányozhat az életedből, ha egy soha nem létező kapcsolat után sóvárogsz.

Sok fájdalmat okozott, és még csak együtt sem voltatok soha,nincs miről beszélni.

Tedd rendbe az életed, akkor túl fogsz tudni lépni rajta.

2016. márc. 15. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert még nem találtál senkit a jelenlegi életedben, akivel helyettesíteni tudnád azt a bizonyos személyt.

Volt egy hasonló esetem, amikor én 5 éven át sóvárogtam valaki után, akivel azelőtt szoros kapcsolatban voltunk (nem szerelmi, csak baráti), aztán egyszercsak megismerkedtem valakivel, akivel nagyon hasonló kapcsolatot sikerült kialakítanom.

És innentől kezdve éreztem azt, hogy enyhül bennem a hiányérzet és kezdek továbblépni.

Elmúlni még ma se múlt el teljesen, gyakran visszagondolok a múltra, de már sokkal jobban érzem magam.

Biztos vagyok benne, hogy ha te is megtalálod a megfelelő "utánpótlást", ugyanígy helyrejöhet a lelkiállapotod :)

2016. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!