Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek, hogy könnyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy könnyebb túl lépni valakin?

Figyelt kérdés

Ha barátként tartod vele a kapcsolatot vagy minden lehetséges kapcsolattartási módot megszakítasz vele?

Tegyük fel a másik félnél rlmúlt minden érzés,de te még szerelmes vagy.


2013. szept. 2. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakíts meg minden kapcsolatot. Ha nem haragban váltatok el, akkor később, ha már te is túl vagy rajta, akkor majd tudjátok barátként folytatni, de addig nem, ez azonban hosszú időbe telhet.
2013. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kapcsolatmegszakítás a helyes ha nem akarsz sokáig szenvedni. ha nem szakítod meg vele a kapcsolatot, elég nehéz kiszeretni a másikból. vagy lődd ki a Napba, de ahhoz kell hordozórakéta, szóval az költséges.
2013. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok,csak nem tudom a másik mit érez.Tartjuk a kapcsolatot,és ahogyan telik az idő én szenvedek.Ilyenkor szerintem hajlamos vagyok azt hinni,hogy ha érdeklődik,kedves stb. érez valamit,aztán lehet mégsem.Magamat csapom be.
2013. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy jobb hogy tartjuk a kapcsolatot.
2013. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatot szakíts meg vele! Az idő javadra fog válni! Addig pedig élj a hobbidnak!
2013. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem pusztán időbe telt amíg túlléptem rajta. Sosem beszéltünk utána többé. Mi haragban váltunk el, pár évvel később ráírtam (kíváncsi lettem volna egy két dologra míg együtt voltunk és akkor nem derült ki számomra) csak úgy haverkodásból, hogy ne gyűlöljük egymást életünk végéig, ne így maradjak én se benne meg. Csak kibékülni akartam, nem újra próbálkozni. De nem reagált rám, biztos félre értett. Úgyhogy lesz@rom, én megpróbáltam jó arc lenni, nem sikerült. Csalódott vagyok, mert csupán emberi gesztusnak szántam, semmi egyébnek. (de ez ugye csicskaság és nem menő, úgyhogy akkor mindegy :))
2013. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Könnyebb megkerülni, mint túl lépni valakin!
2013. szept. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amikor engem elhagyott a Nagy Ő-nek nevezett vki, nem beszeltunk kert honapig...akkor azt hittem belehulyulok, de jobb volt igy, semmi kapcsolat, megtanultam tovabblepni. Es nem mellesleg megismertem a kesobbi ferjemert. Igaz kozben volt meg egy kis osszemelegedesunk az ex-szel, majd ket honap mosolyszunet, azota szepen csendben lezartuk a multat, van hogy naponta beszelunk, van, hogy hetekig nem, mukodo baratsag alakul ugy erzem, a ferjem is elfogadta..ez igy jo..


szakitas utan mindenkepp kell ido, hogy feldolgozzatok, foleg, ha vmelyik fel meg szerelmes..

2013. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam is a teljes kapcsolatmegszakítás vált be, mindenhonnan törlés ne is lássam sehol sem, ez nagyban megkönnyíti a továbblépést.:)
2013. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!