Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mazochista vagyok?

Szerintetek mazochista vagyok?

Figyelt kérdés
Régebben vágtam magam. Ezen kívül rengeteget gondolok a rossz emlékeimre, állandóan próbálom újra felidézni a rossz dolgokat és addig teszem ezt, míg el nem kezdek bőgni. Minden nap ugyan ez megy. Mindig megmagyarázom magamnak, hogy minden az én hibám és én tehetek róla. Tulajdonképpen már nagyon érzelmeim sincsenek, mert megpróbálok nélkülük élni, mert feleslegesnek tartom.
2016. márc. 21. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi akkor sajnos.
2016. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis vannak érzelmeid ha sírsz :) Nem vagy mazochista. De jó lenne változtatni, először is megbocsátani magadnak mindenért. Nem szeretnél jobban lenni?
2016. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne biztos, hogy jobban akarok lenni.
2016. márc. 21. 19:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Komoly bűntudatot lehet,kérdés miért!?

Először meg kellene bocsátanod magadnak!

Mi az az elviselhetetlen fájdalom a múltadból,amit a vagdosással akartál,fizikai fájdalommal tompítani?

Mazochista?

Nem hinném.

2016. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a vagdosàson kívül szinte ugyan ezt kitehettem volna.

Nem tudom én sem, hogy hogyan lehet kimàszni. Nekem eddig az hozott a legtöbb eredményt hogy akàrhànyszor elő jön bennem ez a visszagondolósdi nagyon gyorsan elhesegetem. Persze nem mindig megy de màr egyre jobban.

Ettől függetlenül sokszor magával ragad a dolog.

Ebből a környezetem nem lát semmit addig jó.

Próbàlj meg nyitni a környezet felé. A problémàidat tolmàcsolni.

Felnőttként jótanàcs, hogy próbàld meg a szüleid bevonni ebbe, segítséget kérni ha még fiatal vagy. Ha idősebb, akkor pàrod, baràtok.

2016. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igazából az a baj, hogy esküszöm, hogy jóérzés. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de az.

Egyébként járok pszichológushoz.

2016. márc. 21. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki azt írja, hogy megpróbál érzelmek nélkül élni, az általában túl érzelmes... Én is az vagyok, egész tinilány koromban küzdöttem ellene, de igazából az az egyetlen amit tehetsz, hogy megbékélsz magaddal. Az az első lépés. Mégis ki szeressen ha te magadat nem szereted? Magadat csak ne utáld már! Az első lépés, hogy elfogadd magadd, utána kapcsololódj ki, meditálj, imádkozz. Az egészséges hit sokat segíthet. A szívedben kell, hogy béke legyen.
2016. márc. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!