Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Dilisnek néznek ha mindig...

Dilisnek néznek ha mindig nézek egy lányt ha elfordul?

Figyelt kérdés

17 èves fiú vagyok.

Az a helyzet hogy egy lúzer vagyok és sohasem láttam még közelről lányt.

Ezért ha látok a vonaton egyet aki tetszik nekem akkor mindig szoktam nézni hogy milyen szèp haja van vagy az bőre is milyen puha lehet.

Egyéb ilyen dolgok.



Csak vonaton van lehetőségem lány közelében lenni mivel otthonülős vagyok és nincsenek barátaim.


De a lènyeg hogy a vonaton körülöttemlèvők dilisnek néznének hogy mindig figyelek egy lányt?


Nem akarom bántani őket... Csak nézni mert olyan szépek.


2016. márc. 26. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Jo en 13 eves vagyok es a "nepszerubb" fajta.es szerintem nem uber ciki ha nezel valakit.En is szokttam nezni egy bizonyos fiut amikor nem latja.Es en is szokttam a korulottem levokjet nezni hogy ki hogy nez ki.Es mindig megalapittom hogy milyen szepek stb. es nem vagyok leszbikus (felre ne ersd nincs semmi bajom veluk) Csak en szokttam mindenkit bamulni vegignezni a stilusat,a szemilyiseget
2016. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

X-aktákban van ilyen, nem éppen bizalomgerjesztő.

Ha már csak gondolatban is előkerül az erőszak, ott baj van.

2016. márc. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2

Direkt azért írtam oda hogy nem bántani akarom őket... Ki mondta hogy erőszakoskodni akarok? Csak azért mert leírtam hogy nehogyn félreértsék?

?

2016. márc. 26. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Alap dolog, hogy megnézel egy jó csajt. Ezt minden normális fiú/férfi szokta.
2016. márc. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szerintem nagyon aranyos hogy megnezed a lanyt akit szepnek tartaszt. Termeszetesen egyaltalan nem vagy ettol dilis. Es ne momdj magadra olyanokat hogy luzer vagy mert senki sem az csak ha elhiteti magaval.

16l

2016. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem néznek dilisnek, de nagyon nem jó dolog, ha 17 évesen lúzernek definiálod magadat, mert ennyi idősen már le kellene tudnod szólítani/beszélgetni vele, mert ha ennyire bálványozol egy tök átlagos lányt és elfojtod a valós érzelmeidet, akkor később borzasztó kemény lesz, nemhogy normális párkapcsolatot kialakítani, de még a szüzességedet elveszíteni is. Tudom nagyon jól, én is ebben a cipőben járok. Kamaszkoromban én is csak félszemmel figyelgettem a lányokat, de az adottságaimból kiindulva nem mertem kezdeményezni és most 25 évesen tényleg már senkim sincs (nem is valószínű, hogy már lesz) és egy totál elveszett embernek érzem magamat, kimaradtak azok az évek, amelyek a leginkább szükségesek egy férfi személyiségformálódásához. Viszont ha hozzám hasonlóan tényleg vannak problémák a testalkatoddal vagy az arcoddal, akkor joggal lehet önbizalomhiányod és ezt azonban nem lesz elég fejben helyretenni.
2016. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szexes
2016. márc. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nincs ebben semmi, akkor lenne baj veled, ha férfi létedre nem néznél meg egy jó csajt. Már keményen dolgoznak a hormonok, és ez csak rosszabb lesz. :D NEKEM már attól merevedésem van, ha meg látok egy női biciklit.
2016. máj. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!